Фотосушка у Мелітополі

Share

Осередком ФРІ у Мелітополі 16 квітня буде проведена портретна фотосушка “Обличчя”. 

Фотосушка – це популярний міжнародний проект з обміну фотографіями. В акції по обміну взяло участь вже більше 100 міст і 45 000 чоловік в різних країнах.
Суть акції Сушка (або Фотосушка) полягає в тому, що будь-який учасник може повісити свої роботи на мотузки за допомогою білизняних прищіпок. Свою фотографію можна підписати, залишити на звороті координати для зв’язку або незвичайне послання її майбутньому володарю. Під час акції будь-який бажаючий може “забронювати” собі вподобане фото і забрати його після закінчення сушки.

«Сушка» – формат виставки, який об’єднує фотографів самого різного калібру – аматорів і професіоналів.

Захід відбудеться у сквері на центральній площі міста (площа Перемоги). Для фотографів, які принесуть понад 5 своїх фото за тиждень до акції, буде виділено фотозони з позначками авторства і координатами за бажанням. Окрім того під час заходу буде проведено голосування на найкращу роботу. Кожен фотограф має буде обрати фото, яке прийматиме участь у цьому голосуванні, по закінченню сушки підрахуються голоси і автор фотографії отримає приз (який саме ми розкажемо згодом)

Критерії для фотографії

  • фото має бути авторським
  • на фото має бути одна людина (портрет)
  • фото не може носити політичного або релігійного характеру
  • фото не має бути агітативним/рекламним

Зустріч у ВК – Фотосушка

Залишити відповідь