Media school від ФРІ Plus

Share

Ні для кого не секрет, що українська вища освіта є не досконалою. Журналістика  не є винятком! Про це говорять, як звичайні студенти, так і професіонали своєї справи. Тому для тих хто хоче вдосконалювати свої навики, або ж тільки починає у цій сфері стартувала Media school від ФРІ Plus.

Screenshot1

Мандруюче радіо? Студія посеред торгового центру, або у вітрині книгарні, кав’ярні? Акустичні виступи талановитих українських виконавців, таких як Христина Соловій, Фіолет, Джамала? Хотіли б прийняти участь в акції головна умова якої — покажи свої навушники-отримай безкоштовну каву? Усе це (й не тільки ) — Radio SKOVORODA! Андрій Чемес,  Артем Галицький, Володимир Бєглов — завітали на нашу школу, аби поділитись власним досвідом, а також дати поради починаючим медійникам.

6cCEYZ5x3GUT-JAQ6bEpVg

Проте не обов’язково володіти журналістською освітою, аби працювати у цій сфері. Доказом цього є засновники Radio SKOVORODA, а також інші, не менш цікаві, наші спікери.

 

y9IRL_4uG-g

 

 

Марія Леванчук та Тетяна Зубко — представники поки не настільки зацікавленою ніші українцями, як Youtube.

 

 

 

2LOXN_1gObI

 

 

 

Для нашого суспільства це поки щось нове й дивне. Можливо, Ви спостерігали, як звичайні перехожі деколи  агресивно реагують на людей, які знімають, наприклад, vlog. Це тільки на перший погляд здається, що Youtube  все просто, проте є багато підводного каміння! Як знайти тему, зацікавити глядача, знайти свою аудиторію, усі можливі технічні моменти, що потрібно знати, аби сайт не банив твої відео… Це та маленька частинка, якою ділились наші блогери.

 

 

Не так важливо хто ви за освітою: медик, філософ, економіст — робіть те, що Вам до душі, те, що стимулює на нові досягнення, що й довели наші спікери!

 

VgOcd1O-ImE

Залишити відповідь