Збільшуємо свій вплив в команді, або львівські фрішники не сплять!

Share

У столиці Румунії, Бухаресті, відбувся тренінговий курс під назвою «Manage your team, increase your impact» за програмою Еразмус+, де і взяла участь Голова Медіа департаменту «ФРІ+» Вікторія Сопільняк.

IMG_0078

За десять днів програми( з 17-27 лютого) учасники з Польщі, Румунії, Іспанії, Італії, Болгарії та України  почали краще розуміти різні види навчання (формальне, неформальне, неофіційне), їх конкретні методи і їх переваги в формуванні команди, а також навчились застосовувати методи такої освіти на практиці. «Яким чином?», – запитаєте Ви. Звісно ж уроками в звичайних школах Бухаресту. Але уроками неформальне навчання не назвеш, кому як не ФРІшникам про це знати!

IMG_0372

Кожен день перебування в Бухаресті був насичений культурною програмою та спрямований на зближення учасників, тобто тімбілдінг ніколи не закінчувався. Вікторія та Олександра Пакхуріна з “Черкаської ФРІ”, презентували “Фундацію регірнальних ініціатив” та найвизначніші досягненя організації, а також обмінялись досвідом з представниками різних європейських НУО.

ArF8OM6njV0
По завершенню проекту учасники здобули таке собі комбо:

  • нові знання
  • новички
  • неоціненний експіріенс

І, звичайно, “intercultural night”, де українці гідно представили нашу культуру та дізнались більше про кожну з країн-учасниць.

q2mYzMuc160

Завжди пам’ятайте : Ми всі РІЗНІ, але ціль у нас ОДНА.

Дізнатися детальніше про проекти “ФРІ+” можна за лінком www.facebook.com/fri.plus vk.com/friplus

Залишити відповідь