Вижити у горах або у ФРІ Plus знову тімбілдінг!

Share

“Я піду в далекі гори”, – саме з цих слів все і почалось! Ми у Львові, до Карпат рукою подати, от і ФРІ Plus, довго не роздумуючи вирушає у мандрівку. Усім споконвіку відомо, що спільна мандрівка не просто, здружує колектив подорожуючих, а створює маленьку сім’ю, звичайно,  з тих, хто виживе. Щоб перевірити чи я жартую – дочитайте історія до її логічного завершення!
Отож, давайте розтавимо крапки над “І”, і я запитаю: ” Ви ж не думаєте зараз почути історію про те, як орендувати будинок з сауною, басейном та доїхати на автбусі до Буковелю?” От і добре! Бо справжні фрішники екстремали, вдчайдухи і романтики. Чому?
pYa1TDFI9EI

Бо 23-25 січня 2016 року, ми відвідали Дідову хатчину, де нам відкрились інші Карпати, самобутність, автентичність та саправжня атмосферність гуцульської хати.
Ми вечеряли при свічках  та захоплено спостерігали за неймовірною красою зоряного неба, жили як відлюдьки, коли до найближчих сусідів йти 40 хв по горах, та топили пічку, підіймались на гори, слухали поради гуцулів-вар’ятів, через, які проходи по 8 зайвих кілометрів та вечорами “грались” в стратегічне планування.
RrqDd2QRAT8

Треба сказати, що кожен з нас, у певний момент відкрив у собі щось нове, і довів самому собі, що при великому бажанні – нездійсненних планів не існує, як то кажуть – “рамки лише в твоїй голові”.
vht6ouVxbmI

Зауважу, що жили ми в селі Яворів, Косівського району, що на Івано-Франківщині, то ж повертаючись, не могли не заїхати до колоритної Коломиї.
e8UAnI66VJs

Це мав бути звичайний тімбілдінг, а в результаті – подолані бар’єри, яскраві емоції, які не вщухають досі, заряд енергії, 1001 нова ідея проектів для реалізації, та пригода, про яку ми ще не раз згадаємо :)
nOSNK8V9h8c

Додам, що це не останній наш візит у цю мальовничу місцевість, і звичайно ти можеш долучитись, слідкуючи за оновленнями в спільнотах, а також ми кажемо ВЕЛКАМ усім бажаючим приєднатись до нашої організації та робити цей світ кращим!
ELaMKVtkofw

P.S. Ніколи, чуєте, ніколи не слухайте гуцулів )

Наші контакти:
facebook.com/fri.plus
vk.com/friplus
instagram.com/fri_plus

wPr-vuc8lms

 

 

 

 

 

Залишити відповідь