Де в Києві знайти натхнення для подорожей?

Share

Ви любите подорожувати?

Не впевнена щодо вас, а я не можу уявити без цього свого життя. Подорожі – це те, що нас надихає, робить нас ліпшими, змушує думати та розвиватися. Вони надають нашому життю сенсу, приносять відчуття свободи та внутрішньої рівноваги.

ФРІшники дуже люблять подорожувати і часто вирушають у різноманітні поїздки. Серед найцікавіших та наймаштабніших подорожей варто назвати візити у різні країни в  якості волонтерів, учасників міжнародних програм та й просто автостоп у всі європейські і не лише країни. Окремої уваги варто організація ФРІшниками проекту Твоя Країна, завдяки якої багатьом людям вдалося подивитися різноманітні куточки України та пізнати неповторну атмосферу кожного міста з середини.

ФРІ особисто для мене нерозривно пов’язане з подорожами, адже кожен з нас любить відкривати для себе нові міста та країни. Це така собі характерна риса, специфічний дух, яким пронизані і пов’язані між собою ФРІшники.

Для усіх ФРІшників і не тільки, які не можуть уявити своє життя без подорожей можна порадити відвідати одну з найцікавіших подій цієї зими – Дикий Travel. Багато з нас звичайно пам’ятають Travel Fest у вересні, на якому я теж мала щастя побувати. Два дня цікавих лекцій, розповідей про неймовірні пригоди, культуру та традиції різних країн з усього світу. Таке враження, що за цей час ти поглинув у себе гігабайти інформації та зробив швидку міжконтинентальну подорож. Було весело, неймовірно інформативно та круто. Час пройшов непомітно, проте все доволі швидко закінчилося. Для тих, кому як і мені Travel Fest було замало організатори зробили новий фестиваль – Дикий Travel, ще більш захоплюючий, цікавий та шалений. Фестиваль буде проходити 30-31 січня в Києві, в Izone.

На учасників чекають 40 спікерів з розповідями про усамітнені мандри, extreme-подорожі, паломництво. Організатори обіцяють презентацію особливих книг та фільмів для натхнення, travel – маркет та інші круті активності.

Детальна інформація – http://vk.com/travel_izone

Подорожі чекають на тебе! В світі безліч нерозгаданих таємниць, невідомих загалу прекрасних місць, про які варто не тільки почути, а можливо колись самому відвідати та розповісти про це іншим.

Залишити відповідь