Суми відсвяткували День Соборності України. Акція “Ланцюг Єднання”

Share

22 січня у кожному містечку країни святкують День Соборності України.
Це свято щорічно відзначається в Україні з 1999 року і присвечене дню проголошення Акта злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Це свято відзначають по різному. Хтось влаштовує концерти, хтось ярмарки, хтось ще щось. Останні роки, стало традицією проводити акцію “Ланцюг Єднання”.

Сьогодні Суми теж приєдналися до вже відомої акції “Ланцюг Єднання”. Не дивлячись на морозну погоду, на гори снігу посеред міста, жителі о 12 годині вийшли в центр, аби розвіяти міф, про те, що Україна поділена на Схід і Захід. Аби разом згадати, що наша країна єдина, що українці – дружний народ! Аби всім довести, що ми сильна нація, що нас не зламати!
Люди ланцюгом з’єднали правий та лівий береги р. Псел.
Серед бажаючих взяти участь у акції були люди різного віку. Починаючи від наймолодших, закінчуючи найстаршими. Це дійсно дуже приємно.

Ми дуже вдячні всім, хто приєднався до акції. Ми віримо в світле майбутнє України та нашу свободу. І нехай всі знають: немає ніякого поділу на Схід і захід. Ми єдині! Україна Єдина! Україна одна!9Rmobwz6_rY 94vs7GTIQ84

Залишити відповідь