КПП у Києві відкрито!

Share

IMG_8111

Цієї п’ятниці, 2 жовтня відбулась довгоочікувана перша (та не остання!) зустріч Клубу Практичної Психології від ФРІ. Тему «Типологія особистості» розкривала учасникам психолог із 15-річним досвідом – Олена Січкар.

Тема першого тренінгу була обрана не випадково, адже насамперед варто розібратись  чим є те далеке і близьке внутрішнє «Я», про яке говорив дядечко Фрейд. Саме тому протягом першої половини нашої зустрічі ми проходили тест і визначали індивідуальний соціонічний тип кожного з присутніх. Пані Олена вислоховувала кожне запитання та підтверджувала характеристику кожного типу конкретними прикладами з життя.

IMG_8094«Найголовніше в цьому тесті – дізнатись більше про себе. А дізнавшись, намагатись прийняти себе. Немає гіршого чи кращого типу, усі ми однаково цікаві та талановиті, просто пропорції сил, які нас рухають, є різними. Слухайте себе та розкривайте», – наголошувала Олена Січкар.

Після короткого та насиченого спілкуванням кава-брейку учасники даного тренінгу розділились на 4 групи за результатом тесту. Це були практичні та розсудливі логіки, пластичні та чуттєві сенсорики, найкращі друзі та комунікатори етики, а також емоційні й креативні інтуїти. Кожна група розповідала про свої сильні сторони та про життєві ситуації, в яких вони діяли, або ж навпаки, заважали. Найцікавіше було те, що навіть у тому, ЯК учасники презентували себе, можна було побачити характерні риси даного типу.

IMG_8009

Час стікав невпинно, тож наостанок ми протестували й арт-терапію, а саме методику горщиків від Вікторії Назаревич. Кожен вибирав зображення одного з восьми горщиків, і завдяки цьому можна було сказати, який стан душі був для нього характерним в даний момент.

Завершувати тренінг не хотілось нікому, усе нові питання та приклади виникали то у тренера, то в учасників. Але світ реалій невпинно цокав стрілками годинників, і ось наша перша зустріч завершена.

IMG_8038

Хотілось би побажати всім учасникам, щоб процес самопізнання не завершувався ніколи. Не важливо, скільки тестів та тренінгів Ви пройдете, шукайте, вивчайте та сприймайте себе!

P.S. Чекатимемо Вас на подальших зустрічах КПП. Не забувайте завчасно реєструватись та із відповідальністю ставитись до заповнення анкет, адже кожна з них проходить відбір до моменту запрошення на тернінг.

Дарія Каркунова

Залишити відповідь