Мир – усім, журавлик – кожному!

Share

20 вересня, до Всесвітнього дня миру, за ініціативою молодіжної організації ФРІ, у Київському парку ім. Тараса Шевченка відбулась акція «1000 паперових журавликів».

Давня японська легенда каже, якщо зробити 1000 паперових журавликів, то здійсниться будь-яке бажання. До речі, такий птах-оріґамі у Японії вважається священним  і символізує щастя, радість, мир і дружбу. Отож,  тисяча паперових пташок була зроблена для виконання найзаповітнішого бажання кожного українця – миру.

Було чимало охочих долучитись до цієї акції, а особливо діти. Кожен хотів зробити власного журавлика: хтось вже володів такими вміннями, а інші мали можливість їх здобути. Діти уважно слухали настанови організаторів і вправно складали папір, а коли в маленьких рученятах лежав готовий паперовий журавлик – дитячі очі сяяли щастям. Коли бачиш, з якою наполегливістю і вірою у серці стараються наші найменші громадяни, то починаєш ще більше вірити, що зроблені журавлики таки виконають загадане бажання.

І зовсім не важливо, що паперові пташенята не полетіли у небо, вони житимуть разом із своїми авторами, як постійне нагадування про заповітну мрію – мир.

Залишити відповідь