Завершився перший блок «Акторська майстерність»

Share

_lADg0E5NtE4 жовтня завершився перший блок «Акторська майстерність» потужного освітнього проекту Rivne Skills Hub від ФРІ Рівне.

Чудову нагоду навчитися азам акторської майстерності отримала молодь Рівного впродовж вересня щонеділі відвідуючи тренінги та здобуваючи навики у таких напрямках як: емоції та імпровізація, міміка та жести, постановка голосу, сценічний простір та його використання.1gFTphqnhxk

Проводили заняття досвідчені майстри своєї справи: актор Рівненського драматичного театру Ігор Ніколаєв, мім та лікарняний клоун Корній Демидюк, актор та керівник театру «Сонях» Олексій Титаренко, режисер та керівник театральної лабораторії «ВідСутність» Юрій Паскар, викладач сценічної мови та сценічного руху Анастасія Яковишина.

Окрім основної програми приємними бонусами стали: спільний перегляд кінофільму Чарлі Чапліна «Великий диктатор» в рамках відеолекторію та акторський психотренінг на розвиток уваги від фрішниці Олександри Штиленко.

«Цікаво проведений час та купа корисних навичок, які я отримала не лише як організатор, але і як учасник. Усі лектори вразили своєю професійністю, індивідуальністю та майстерністю. Кожен мав свій стиль, завдяки цьому кожна наступна зустріч викликала зовсім інші відчуття. Усе планую в подальшому використовувати»: розповідає координаторка блоку Марія Овсіюк.

«Rivne Skills Hub — це проект, який допомагає відкрити нові сторони і можливості особистості. Блок акторської майстерності був платформою для формування моєї професійної діяльності. Дякую за цей проект», − ділиться Наталія, гостя з Луцька.

Учасник проекту Михайло: «Серія майстер-класів з акторського мистецтва була достатньо динамічною та інформативною. Мені, як людині трохи далекій від акторської кухні було цікаво не тільки ознайомитися з азами акторської справи, заглянути трішки за куліси, а й спробувати себе в невеличкій імпровізації та вийти за межі звичайної буденності».h1GDQbqKJss
Завершивши блок «Акторську майстерність» та вручивши учасникам сертифікати Rivne Skills Hub продовжує свою діяльність і оголошує набір на наступний блок  «Ораторське мистецтво» потрапити на який можна заповнивши  відповідну анкету goo.gl/Lb7bhc

Проект є переможцем конкурсу грантів від групи компаній «Реноме».

Залишити відповідь