Табір Active Citizens Camp від ФРІ PLUS об’єднав активну молодь зі всієї України

Share

1-4 липня у м. Сколе відбувся табір для активних людей віком 18-30 років «Active Citizens Camp», організований ФРІ PLUS при партнерстві Британської Ради. Його учасниками стала молодь з усіх куточків України, що мала цікаві та непересічні ідеї і прагнула втілити їх у реальність.

табір3

Програма табору була динамічною та насиченою різноманітними подіями, що допомогли молоді налагодити міцні зв’язки, краще зрозуміти власні цілі та створити сприятливе середовище для створення проектів. На базі табору проходили щоденні майстер-класи від знаного фахівця з публічних виступів Василя Комісарова, протягом яких учасники навчилися основам ораторської майстерності та переконливості у спілкуванні, крім того, молодь прослухала виступ представника Британської Ради, взяла участь у інтерактивних тренінгах від організаторів табору, а також створила проекти, які згодом подаватимуться на фінансування до Британської Ради для їхньої подальшої реалізації.

табір1

На учасників «Active Citizens Camp» чекала і яскрава розважальна програма: похід на найвищу точку Сколівських Бескидів – гору Парашку (1268 м.), нові знайомства, щовечірні співи під гітару біля ватри, купання в річці та багато-багато іншого. Організатори табору певні, що приємні спогади надовго закарбуються в пам’яті тих, хто відвідав Active Citizens Camp, а втілені проекти стануть ще одним кроком для зміни українського суспільства на краще.

 

табір2

Залишити відповідь