Олександра Корчевська провела воркшоп з дизайну для Клубу Творців Контенту у Рівному

Share

Відома дизайнерка Олександра Корчевська розповіла креативній молоді про секрети творення дизайну. Зустріч відбулась у форматі лекції в понеділок, 13 липня.

Відкриття Клубу Творців Контенту відбулось в приміщенні Водного університету. На зустріч завітали студенти, майбутні громадські активісти міста.

K18DjChz_1k

Першим лектором стала Олександра Корчевська – кращий український студент-дизайнер за версією Всеукраїнського проекту «Ukrainian Design: The Very Best Of».

В рамках зустрічі Олександра розповідала про якісний дизайн: використання шрифтів, образів та кольорів, які не відволікатимуть від змісту, застерігала від часто вживаних помилок, а також порекомендувала з чим іти в друкарню. Крім того, провела показовий майстер-клас по тому як розробляти унікальні по стилю афіші для своїх заходів.

Після практичної частини – учасники мали змогу поспілкуватися з лектором особисто.

Своїми враженнями поділилась учасниця Клубу Оксана Мейта: «Олександра Корчевська стимулює відходити від шаблонного бачення та викладу ідей. Багатогранна особистість в якої варто повчитися не тільки перфектному дизайнерському баченню, а й вмінню все встигати. Вона, одна з небагатьох людей в котрих на лекції ти слухаєш, бо тобі цікаво. Лекція минула мов на одному диханні, запямяталось все.»

На завершення Олександра залишила подаруночок на згадку учасникам Клубу та потішила новою піснею зі свого репертуару.

Клуб Творців Контенту організований первинним осередком ФРІ «Рівне Активне». Приєднатися може кожен охочий, хто цікавиться саморозвитком. Вже незабаром відбудеться наступна зустріч. Стежте за анонсами та оновленнями групи ВКонтакті: vk.com/contentmaker_club

Автор – Анжеліка Самофал

Залишити відповідь