Java Coders Guild – друга зустріч

Share

28-го червня у Вінниці відбулись другі сходини Java-розробників в рамках проекту Coders Guild, організованого вінницькими ФРІ-шниками. Зустріч відвідало близько 20 учасників, не враховуючи організаторів та спікерів.

Традиційно, зустрічі Coders Guild поділяються на дві частини: доповіді та “круглий стіл”. Цього разу цікавими доповідями ми завдячуємо наступним спікерам:

  • Андрій Яковенко, Lead Software Engineer at Exadel. Тема: “Управління якістю коду: основні характеристики, аналіз, покриття тестами”.
  • Сергій Сторожев, Java Developer at Playtika. Тема: “Дещо про Unit-тестування. Mockito, як інструмент перфекціоніста”.
  • Ігор Ройд, Java Developer at Playtika. Тема: “Introduction to Servlets and MVC”.

А серйозна робоча атмосфера була розбавлена затишком анти-кафе “Baker Street” та смачним чайком з печивом.

Наступна частина зустрічі, де всі учасники і спікери збираються за круглим столом і спілкуються на довільні теми, цього разу перемістилась за прямокутний стіл якоїсь піццерії.

Ну і кілька слів про проект загалом: концептуально Coders Guild – це проект спрямований на розвиток ІТ-спільноти у Вінниці. Реалізується це у вигляді регулярних зустрічей на різноманітні тематики (як от наприклад, Java). І хоча все ж цільова аудиторія зустрічей – досвідчені розробники, та відвідати їх можуть всі бажаючі.

Слідкуйте за новинами:

http://vk.com/coders_guild
https://www.facebook.com/coders.guild.vinnytsia

 

Залишити відповідь