Ужгородські ФРІшниці розповідали школярам про громадську діяльність

Share

20150702_160349(0)Сьогодні, 2 липня, на десятий день профорієнтаційної школи для дітей та підлітків «Teen Leader», до школярів завітали представниці молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».

На зустрічі активісти розповідали школярам про громадську діяльність, лідерство, активність та мотивацію до змін. Як виявилося, попри юний вік, учасників школи цікавлять часто зовсім не дитячі проблеми, наприклад, ціни та якість проїзду в маршрутках, робота правоохоронних органів, зміни в країні тощо.

Діти проявили зацікавлення до міжнародних можливостей навчання, подорожей та професійного розвитку.

20150702_144124

Голова Ужгородської ФРІ Надія Ваць, каже: «Дуже цікаво, спілкуватися з дітьми, розказувати їм про можливості, про які ми в такому віці й не здогадувалися і найголовніше, що приємно вражає і надихає – це те, що вони хочуть щось робити, щось змінювати. Ми готові їм в цьому допомагати, ставати для них друзями і партнерами, передавати їм свої знання, бо нам з ними будувати цю країну і розвивати її».

Юлія Дуб – член Ради старійшин Всеукраїнської ФРІ, теж ділиться враженнями про зустріч, – «Дуже круто, що ці школярі вже починають цікавитися громадською активністю, з них виростуть чудові громадяни і порядні люди, я впевнена. Сьогодні згадала себе в 13-14 років, мою б тодішню активність, та в правильне русло! Не хочеться, щоб ці діти вирішували проблеми дорослих, але вони можуть вже формувати лідерські якості, організовувати довкола себе однодумців і, наприклад, вирішувати шкільні проблеми, або допомагати одноліткам краще дізнаватися про свої права та обов’язки, або ж організовували цікаве та корисне дозвілля. Ми намагалися донести до них, що немає нічого неможливого в громадській діяльності, єдине, що заважає – це лінощі і брак часу».

Під час зустрічі активістки відповідали на запитання школярів та намагалися пояснити, як знання своїх прав допомагає у повсякденному житті. А досвід громадської діяльності дуже допомагає при працевлаштуванні або ж відкритті власної справи.

У кінці були обійми, спільне селфі та обмін контактами. Зараз є сподівання, що учасники школи будуть зацікавлені і далі вчитися, розвиватися і втілювати в життя власні ідеї.

20150702_160347 20150702_160338

Залишити відповідь