Виставка громадських організацій “NGO-expo”

Share

В Києві 28 квітня відбулась виставка громадських організацій та фондів, що сприяють розвитку суспільства в Україні, організована ГО “Фірматум” спільно з Київською ФРІ.

“Згідно з статистикою Міністерства молоді та спорту, лише 3% студентів України залучені до громадської діяльності. У країнах ЄС цей показник сягає 25%. Якщо ми хочемо наблизити Україну до європейських стандартів – нам необхідно розвивати громадський сектор та долучати населення до громадської діяльності, – каже одна з організаторів Стефанія Вакуленко, – ми хочемо познайомити студентів із можливостями громадського сектору та залучити як найбільше з них до активної діяльності.”

Є велика категорія студентів, що навіть не замислюється про цей напрямок діяльності. Інша категорія не вважає, що робота у громадському секторі може змінювати країну, чи дозволяє отримувати гідну заробітню платню, чи надає переваги при майбутньому працевлаштуванні, чи дає можливість безкоштовно подорожувати. Організатори допомогли студентам ознайомитися з можливостями від таких організацій: ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”,  AEGEE, JCI Youth, AIESEC, Клуб “Geek Workspace”, ГО “Фірматум”, EYP(Європейський молодіжний парламент), NGO Rodyna, Центр науки та мистецтв DIYA, Всеукраїнський рух “Твоя країна” та ін.

Для проведення цього заходу було обрано найкращий формат, що поєднує у собі теоретичні та практичні знання. На студентів чекали  виставкові стенди різних громадських організацій,  де кожен зміг отримати роздатковий матеріал.

Друга частина проекту – лекційна. На учасників чекали лекції від представників громадських організацій, фондів та профільного міністерства. Також для них виступив Євген Бондаренко із лекцією про “Вступ до громадської діяльності” та презентував ВМГО “ФРІ”.

Залишити відповідь