Школа політичної освіти від Київської ФРІ

Share

У Києві стартував проект “Школа політичної освіти”!

p8dXUTeoFVQ         В середині квітня в Києві була проведена “Школа політичної освіти”, яка складалася з двохденного циклу лекцій від відомих тренерів, які завжди надихають та мотивують молодь, а саме: Ірина Федорів, Валентин Краснопьоров, Олександр Солонтай, Олександр Вишневський, Павло Кругляковський та Сергій Перникоза.

19 квітня відбулась перша частина “Школи політичної освіти”, яка була присвячена особливостям фінкціонування місцевої влади. Поділитися своїм безцінним досвідом з учасниками та підштовхнути до більш рішучих дій, прийшло троє спікерів: Ірина Федорів, Валентин Краснопьоров та Олександр  Солонтай.

        Ірина Федорів1430225463_1_fedorv
Депутат та журналістка, активістка руху “Чесно”, автор десятків інфографік про роботу Київради, блогу на Українській Правді, колишній керівник інформаційно-аналітичного відділу програми «Вікна-Новини», телеканалу СТБ. Ірина Федорів під час свого виступу акцентувала увагу на тому, що систему можна змінити, і показати це – справа честі. Крім того пані Ірина закликає бути небайдужими, адже кожен із нас відповідальний за те, що відбувається в країні. Наприкінці виступу спікер ще раз запевнила учасників Школи політичної освіти, що в Україні все може бути добре, влада може стати кращою, але для цього потрібно багато працювати усім нам!

Q-c_jVMFaLk

Другий спікер: Валентин Краснопьоров – Координатор регіональних ініціатив «Центру UA» у Донецькій області; проект “Сильна громада Донеччини”; громадський діяч, науковець, історик та політичний аналітик. Пан Валентин під час лекції наголосив, що чиновник не краде тоді, коли його контролюють. Отже, необхідно знати методи контролю представників влади, тому що якщо ми не будемо звертати свою увагу на те, що роблять депутати, країна не зміниться. Тільки наша пильність, підкріплена відповідним законодавством, допоможе побудувати європейську Україну.

Олександр СолонтайCEAPmenQUsM
Експерт, керівник програми практичної політики в Інституті Політичної Освіти. Член партії “Сила Людей”.
Має 9 років депутатського стажу на місцевому рівні в Ужгороді та на Закарпатті, брав участь у  низці міжнародних проектів, проходив стажування та навчання закордоном, у тому числі в міжнародних організаціях.  Пан Олександр запропонував слухачам Школи політичної освіти замислитися над тим, чому  українців завжди щось не влаштовує у владі, чому все для них погано і вони час від часу критикують владу. Однак, відповідь досить проста: українці часто не знають, що їм насправді потрібно. І це – одна з великих проблем сучасності. Адже хто не знає, куди йде, як правило приходить туди, куди не хоче. Тим паче, як наголосив спікер: “Одна-дві людини задають тон, і все починає змінюватися.”

Завдяки компанії IT компанії GlobalLogic нам вдалося створити затишну та брейнштормову атмосферу для занять, що важливо для комфортного самопочуття учасників:) Головне, мета, поставлена для школи: пояснити структуру роботи органів місviTei7iEGpgцевого самоврядування, дати чітке розуміння механізмів співпраці із нею, її слабкі і сильні способи – виконана! Найголовніше, по закінченню ми отримали багато відгуків та пропозицій створення різноманітних проектів, з’явилося багато бажаючих прийняти участь у вже існуючих проектах – а значить ми  пробуджуємо самосвідомість, надихаємо і з’являється бажання змінювати цей світ на краще!;)

 

Залишити відповідь