Благодійний футбольний турнір серед молоді

Share

30 квітня у фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ “ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту” м.Тернополя відбулися фінальні ігри “Благодійного турніру з міні-футболу серед молоді”. 19 команд були поділені на шість груп згідно жеребкування. За результатами ігор у фінальну частину потрапили шість найкращих колективів зі своїх груп,які і визначили призерів та переможця турніру.

Раді, що до організації долучились наші партнери, зокрема: Тернопільська міська рада, розважальний комплекс “Алігатор “, “Спортландія ” “Очень интересно“. Інформаційну підтримку забезпечували: “sports.te.ua”, “Від Тарнополя до Тернополя “, “Погляд”, “ТТБ”. Окремо хочемо подякувати, в якості співорганізатора турніру, голові Тернопільської обласної федерації футболу Мариновському Володимиру Миколайовичу та, за активну допомогу, голові комітету з міні-футболу Дмитро Андрієшин.

У фінальну частину вийшли шість найкращих колективів зі своїх груп, які сформували дві наступні. Звичайно, гра була безкомпромісною – на кону було чемпіонство в турнірі. В результаті команди “Алігатор” та “Атамани” розіграли бронзу – з рахунком 2-0 перемогли перші. Відповідно “Олімпік” та “Міціні горішки” боролися за золото змагань. Після двох напружених таймів, студенти з медичного університету взяли верх – 2:0 на користь “Олімпік”. Таким чином визначились призери:

  1. Кубок“Олімпік”Кубок
  2. Кубок“Міціні горішки”Кубок
  3. Кубок“Алігатор”Кубок

На нагородження команд завітав Якубовський Богдан Богданович, заступник директора ФК “Нива”. Богдан Богданович вручив найкращому гравцеві турніру, Андрію Кальці, футбольний м’яч з автографами футболістів професійного клубу.
Фіналістів нагородили медалями, грамотами та кубками від співорганізатора турніру ТОФФ.

Нагородження проводили активісти Фундації Регіональних Ініціатив Дмитро Беш,Петро Било та Катерина Рудяк спільно з Федерацією футболу Тернопільської області, яку представляв в.о голови комітету міні-футболу(футзалу) ТОФФ ДмитроАндрієшин.

Команда організаторів вдячна всім учасникам, що прийняли участь та долучились до доброї справи: допомоги Юлі Прокопчук. Фотозвіт за перераховані кошти зобов’язуємось викласти в соцмережі щонайшвидше.

Усі матеріали за посиланням vk.com/mfootballt

Залишити відповідь