В Ужгороді зазвучало «революційне піаніно»

Share

У неділю, 9 лютого, на площі Народній – Ужгородському Євромайдані, активісти ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» встановили «революційне піаніно», на якому виконали державний гімн України, що відкривав Народне віче.

Такий перформанс відбувся в рамках всеукраїнської акції «Фортепіано і беркут», яка має на меті підтримати, надихнути та активізувати людей, нагадати людям в усіх регіонах (а особливо там, де жорстоко придушували дух революції), що ми разом і ми – сила. А також, стимулювати ще одну хвилю «окультурення» після недавніх більш радикальних подій, нагадати, що ми люди адекватні, творчі і освічені, і аж ніяк не «фашисти». Фортепіано стало своєрідним символом революції, мирного спротиву, а також показником культури  та свідомості революціонерів.

В Ужгороді акція стартувала о 11:00, під Закарпатською ОДА, де кожен міг зіграти на «революційному піаніно». Зараз символ Революції Гідності стоїть між ОДА та барикадою, але Ужгородські ФРІшники обіцяють, що згодом, спільно з місцевими дизайнерами, гарно оформлять музичний інструмент (звісно в дусі культурної революції) і подарують його місту.

Синьо-жовте піаніно. #Євромайдан в Ужгороді

One thought on “В Ужгороді зазвучало «революційне піаніно»

Залишити відповідь