Пошуки «ключів до світу» разом із Оленою Желєзняк

Share

4 лютого в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка відбувся поетичний ланч «Пожива для душі й думок» із лауреаткою Всеукраїнської премії імені В. Симоненка Оленою Желєзняк. Усі охочі змогли долучитися до цього дійства.

 

Ще перед початком «мистецького ланчу» учасникам було запропоновано витягнути аркуш із уривком вірша поетеси, який потім мав послугувати ключем до спілкування з Оленою. Для кожної поезії таких частин було дві, тому слухачі мали змогу, як дізнатися більше один про одного, так і краще ознайомитися із творчістю поетеси. Зустріч відбувалася креативно та невимушено.

Щоб привітати Олену Желєзняк із новою сходинкою в поетичному житті, на зустріч завітали й представники Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України – Іван Дубінін, Юлія Гончар, Оксана Галаєва. Із привітальним словом до присутніх  звернулася голова Черкаської обласної організації НСПУ Валентина Коваленко, яка відзначила творче зростання молодої ПОЕТКИ.

Провідними мотивами творчої зустрічі стали філософські роздуми про вічні цінності в житті, до яких повертається кожна людина – духовне світло та кохання. Усе це є своєрідним втіленням навколишнього світу в слові, сприйняттям його через яскраві поетичні образи.

«Найсмачнішими» думками поетичного ланчу Олени Желєзняк були такі: «Для мене поживою є поезія. Творча людина повинна перебувати в постійному пошуку. Велике щастя, коли на життєвому шляху з’являється ще й хороший наставник. Тому важливо піклуватися про молодь, яка в майбутньому визначатиме нашу долю. Варто пам’ятати, що ми творимо світ разом, спільними зусиллями…»

                                                                                                                                                                                                        Микола Максьома

Залишити відповідь