Публічна заява КМО «Фундація Регіональних Ініціатив» щодо заборони в в’їзду на територію України міжнародного правозахисника Андрія Юрова

Share

9 лютого, в Україну не впустили відомого російського правозахисника, члена Ради з прав людини при президенті РФ Андрія Юрова. Він прилетів рейсом з Москви до аеропорту Бориспіль, де йому повідомили про те що він є нев’їздним.

Команда Київської міської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» висловлює своє схивлювання щодо різкого погіршення прав людини в Україні, а також засуджує дії правоохоронних органів щодо заборони в’їзду на територію України відомого правозахисника Андрія Юрова. Заборона в’їзду на територію України міжнародного правозахисників є ще одним компонентом згортання демократії в країні.

Ми закликаємо представників оранів влади не порушувати національне законодавство та міжнародні зобов’язанна та утриматись від дій, спрямованих на погіршення правового поля в державі.

Ми висловлюємо свою підтримку Андрію Юрову та сподіваємось на швидке розв’язання даної ситуації, адже переконані в наддержавності дії прав людини.

Андрій Юров – правозахисник, експерт Ради Європи, член ради міжнародної громадської ініціативи для ОБСЄ, почесний президент міжнародної організації Молодіжний правозахисний рух, директор зі стратегічного розвитку Московської Гельсінської групи. Раніше, 2010 року Юрова визнали нев’їздним до Республіки Білорусь. Тоді він став ініціатором Комітету міжнародного контролю прав людини у цій країні, що була організована для допомоги постраждалим та затриманим учасникам масових протиурядових протестів.

9 февраля, в Украине не пустили известного российского правозащитника , члена Совета по правам человека при президенте РФ Андрея Юрова . Он прилетел рейсом из Москвы в аэропорт Борисполь , где ему сообщили о том, что он является невъездным .

Публичное заявление КГО «Фундация Региональных Инициатив» относительно запрета въезда на территорию Украины международного правозащитника Андрея Юрова

Команда Киевской городской организации « Фундация Региональных Инициатив » выражает свое переживание относительно резкого ухудшения прав человека в Украине , а также осуждает действия правоохранительных органов относительно запрета въезда на территорию Украины известного правозащитника Андрея Юрова .

Мы призываем представителей оранов власти не нарушать национальное законодательство и международные обязательства и воздержаться от действий , направленных на ухудшение правового поля в государстве.

Мы выражаем свою поддержку Андрею Юрова и надеемся на скорое разрешение данной ситуации , ведь убеждены в сверхдержавности действия прав человека .

Андрей Юров – правозащитник , эксперт Совета Европы , член совета международной общественной инициативы для ОБСЕ , почетный президент международной организации Молодежное правозащитное движение , директор по стратегическому развитию Московской Хельсинкской группы . Ранее , в 2010 году Юрова признали невъездным в Республику Беларусь . Тогда он стал инициатором Комитета международного контроля прав человека в этой стране , которая была организована для помощи пострадавшим и задержанным участникам массовых противоправительственных протестов.

Залишити відповідь