В Ужгороді пройшов бульбашковий фестиваль

Share

Уже котрий рік поспіль в Ужгороді початок весни відзначається мабуть найпозитивнішим та найдивнішим фестивалем – «ХочуБулькФест». Цього року фестиваль мильних бульбашок відбувся 6 квітня.

Особливість цього фесту, що він спонтанний і немає ні формального координатора, ні організатора. У соціальних мережах з’являється інформація коли і де (місце традиційне – перехрестя вулиць Корзо-Волошина), а далі усе відбувається, так би мовити, хаотично.

Ужгородські фрішники не могли пропустити таке позитивне свято і активно дули мильні бульки та дарували перехожим щирі усмішки.

Знаєте, а інколи такі дитячі розваги дають більше заряду енергії та позитивного ефекту ніж серйозні проекти та акції. Тож умійте бути дітьми, дивитися на світ позитивніше, частіше усміхайтеся і ось вам рецепт від поганого настрою:
«10-20гр. шампуню (чи іншого мильного засобу) на 100-200гр. води, розмішати, зробити кільце з підручних матеріалів, замочити, подути, усміхнутися, залучити друзів, організувати булькфест дома-удворі-навулиці-вцентріміста».

“ХочуБульФест – 2013”

Ось ще кілька фото з минулого року.

 

Залишити відповідь