Серед 15 найкрасивіших ужгородок була фрішниця

Share

Серед учасниць цьогорічного конкурсу краси «Міс Ужгород – 2013» була фрішниця Юлія Остіян. Наймолодша активістка Ужгородської ФРІ стала й одною з наймолодших учасниць конкурсу. Та це не завадило їй на рівні з іншими дівчатами демонструвати свою красу, таланти та вміння.

Конкурс проходив в кілька етапів. Першого дня (2 квітня) дівчата демонстрували свої таланти. Серед танців, співів та іншого якісно виділялася емоційна читка вірша Олександра Блока «Незнакомка», яка супроводжувалася спеціально відзнятим відеороликом. Юля Остіян зуміла передати найпотайніші чоловічі почуття в ніжній жіночій інтерпретації. Наступного дня дівчата дефілювали в одязі популярних брендів. А ще через день (5 квітня) учасниці вийшли на фінальну частину конкурсу.

Хоч Юля не здобула жодного титулу на цьому конкурсі, все ж, у неї була найкраща група підтримки і ужгородські фрішники (та й не тільки ужгородські ;) ) безумовно вважають її своєю міс краси, активності та чесності. Для нас вона найкрасивіша як зовнішньо так і своїм внутрішнім світом і потенціалом. Ми переконані, що Юля скоро почне отримувати титули  найактивнішої, найініціативнішою та тої, що творить позитивні зміни і її краса буде гармонійною з її вчинками та діями.

Залишити відповідь