Акція “Студенти – не ляльки міністерства!”

Share

Сьогодні, 6 березня 2013, під Міністерством освіти та науки України студентські активісти разом з Фундацією Регіональних Ініціатив виступили проти втручання міністра Табачника у справи студентського самоврядування. Вони вимагали зупинити введення ручного керування студентськими організаціями та просування «своїх» людей на керівні посади.

Учасники акції з гаслами «Студрада Києва — не ляльковий дім Табачника», «Міністерська студрада – зрада студентів» закликали МОН зупинити тиск на студентський рух. Нагадаємо, що нещодавно за допомогою адміністративного ресурсу головою Студентської ради Києва було обрано Артема Нікіфорова, лобіста антистудентських міністерських ініціатив. Ці вибори відбулися з порушенням процедури і не були визнані частиною СРК, які в свою чергу обрали дійсним координатором Ради Оксану Дяченко.

Прихильники Артема також зібрались під міністерством, закликаючи студентські організації «не плодитися» та «підтертися». Протестувальники ж натомість влаштували ляльковий театр – як демонстрацію того, на що перетворилася Студентська рада. А також наголосили на тому, що захищають інтереси виключно студентів, а не якихось політичних партій.

Представників обох сторін було запрошено до перемовин за круглим столом. Проте жодного результату це не принесло. Міністерство заперечило своє відношення до цієї проблеми. Артем Нікіфоров в свою чергу запропонував визнати єдиною чинною Студентською радою Києва ту, яку він на даний момент очолює.

Студенти пообіцяли нові протести, якщо їхні вимоги і далі не чутимуть.

Більше інформації за посиланням:

http://www.facebook.com/NIdegradaciiosvity

Залишити відповідь