Святкування 10-річчя ВМГО ФРІ

Share
ФРІшники у Києві на святкуванні 10-ліття ВМГО ФРІ 15.12.2012

До п’яти років у кожній дитинці формується особистість. А в десять це вже повноцінна людина зі своїм поглядом на світ, думками, переконаннями та навіть особистим досвідом.
Цього року «Фундація Регіональних Ініціатив» стала саме такою повноцінною організацією. Нам десять рочків! Маємо те, що маємо: і погляд на світ, і думки, а особистий досвід можна описати в п’яти томах. І тому саме ця зима стала особливою для ФРІшної нації.

На святкуванні ДН ФРІ дивились фото, відео та згадували я все починалось та розвивалось :)

В один з холодних зимових вечорів нам не було, коли мерзнути. Гостинний київський «Часопис» прийняв у себе в гостях майже п’ятдесят ФРІшників. Вечір був зігрітий не тільки гарячим чаєм, а й теплими літніми історіями, спогадами про табори, поїзди, наші маленькі та великі революції.

Групові обнімашки

Важко описати словами атмосферу свята так, аби вона передалася тобі, читачу. Стільки посмішок, теплих обіймів та безкінечного позитиву могли б розтопити всю кригу Антарктики.
Який день Народження без торта? Два великих, по-ФРІшному синіх торта були урочисто розрізані головою ВМГО. До речі, день Народження ФРІ став визначним ще й для новообраних членів КРК, Ради Старійшин та голови – Максима Кицюка.
Традиційна таборова «Вставай» у виконанні ФРІшників запалила це свято. Так само, як і лірична «Україна», «Червона рута» та решта.
У такий вечір не треба обігрівачів. В серці кожного з нас світилася маленька але гаряча ватра, яка зігріває всіх навколо. Дякуємо «ФРІ» за незабутні спогади, яскраві десять років, щиро бажаємо наснаги та натхнення!

З днем Народження, «Фундація»!

Пташка Ківі

Залишити відповідь