ФРІ та ПЛАСТ тепер мають спільні наміри!

Share

15 грудня на з’їзді Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундації Регіональних ініціатив», найбільша та найактивніша молодіжні організації України підписали «Протокол про спільні наміри». Договір був урочисто підписаний представниками обох організацій на звітно-виборчій конференції ФРІ зі сторони ПЛАСТу Співголовою Крайової Пластової Ради – Романом Орищенком, а від ФРІ Головою ВМГО – Євгеном Демченком.

Підготовка та реалізація спільних проектів, обмін досвідом та знаннями, плекання національних традицій та взаємодопомога, це саме те, про що ці спільні дії говорять. «Цей договір давно назрівав і з обох сторін виявлялось велике прагнення до його підписання», – сказав Євген Демченко.

ФРІ вже мало співпрацю з ПЛАСТом. Навесні 2012 року був реалізований спільний проект Євроавтобус, над яким працювали члени обох організацій. А кооперація та взаємодопомога в реалізації проектів, плекання національних цінностей та традицій йтимуть тільки на користь обом організаціям. Також це дозволить більш ефективно та системно працювати з молодими людьми, виховувати покоління свідомої та відповідальної молоді. Як прокоментував Роман Орищенко: “Об’єднання зусиль обох організацій для проведення спільних проектів, заходів, виховання молоді на засадах патріотизму та активної діяльності в суспільстві, однозначно дасть потужний результат вже в найближчий період”. Варто відзначити що обидві організації сподіваються на продуктивну співпрацю з метою ефективної діяльності обох сторін, що буде сприяти розвитку та вихованню молоді України.

Тепер головним завданням є правильно побудувати механізми взаємодії та взаємодопомоги, розробити план діяльності і ефективно залучати можливості кожної із сторін для досягнення спільних цілей!

One thought on “ФРІ та ПЛАСТ тепер мають спільні наміри!

Залишити відповідь