Звіт по ЗВК ВМГО ФРІ

Share

Привіт ФРІшники!

Ф Р І на звк можна було торкнутися :)

Ось вже завершилась чергова звітньо-виборча конференція за якою через твіттер  могли спостерігати усі бажаючи і бути хоч трішки у вирі подій :)

 Як ми пам’ятаємо, 17 листопада ФРІ виповнилося 10 років, і цю подію не можливо було не відзначити, саме тому ЗВК почалась з привітання дружніх до нас організацій, які згадали роки співпраці й побажали подальшого активного розвитку. Сподіваємось, що кожний ФРІшник відчуває всю важливість того, що позаду вже 10 років. Перше десятиріччя успіхів і невдач, яке надало наснаги для подальшої активної і не менш плідної роботи.

кандидати на посаду Голови ВМГО: Дмитро Дядик та Максим Кицюк (зліва направо)

І як не сумно але надалі фрішники заслухали звіти керівного складу ВМГО ФРІ і перейшли до обрання нового Голови, Ради старійшин та КРК. І новим Головою ВМГО “ФРІ” став Кицюк Максим. Саме йому делегати з осередів віддали більшість голосів, повірили в його програму та всемогутню бороду :)

Максим Кицюк- новий Голова ВМГО ФРІ приймає поздоровлення від попереднього Голови Жєні Демченка

До не менш важливого органу ВМГО- Ради Старійшин увійшли: Демченко Євген, Тарас Малий, Руслана Коренчук, Михайло Каменєв і Юрко Сулима. Також обрали новий склад КРК, головою якого стала Наталка Кутняк. До складу новообраного КРК увійшли Михайло Джогола, Яра Горинь,Юлія Веракса,Андрій Сергієнко, Богдан Чумак.

Та до всього, на цій ЗВК з ФРІ вийшов її засновник- Олександр Солонтай. На жаль, час не стоїть на місці і Саша досяг віку, який наше законодавство вважає вже не молодіжним. Ідейний засновник першої ФРІшки в Ужгороді та всієї ВМГО відзвітувався про закінчення проекту “МВарта” та пообіцяв ніколи не забувати нас :) Ми-то його точно не забудемо ;)

Олександр Солонтай дарує прапор, з яким МВарта промандрувала всією країною

 

Протокол з ЗВК шукайте вже скоро на розсилці!:)

 

Залишити відповідь