Про Індило пам’ятають, але не всі

Share

Рівно два роки минуло від дня загибелі у Шевченківському райвідділку міліції Києва студента Ігоря Індила. У річницю смерті хлопця рівненська молодь влаштувала акцію, щоб нагадати, що вони спостерігають за ходом розслідування й поінформувати теперішніх студентів про їхні права при спілкуванні з міліціонерами.

18 травня у Рівному відбулась акція пам`яті Ігоря Індило. У заході взяло участь близько десяти громадських активістів та приблизно стільки ж правоохоронців. Перші розгорнули плакати з написами: “Два роки. Чому вбивці досі на волі?” та “Сам впав, забився, убився”. Міліціонери, в свою чергу, пильно спостерігали за організаторами заходу.

Дії громадських активістів одночасно записувались на дві відеокамери та контролювалися декількома міліціонерами.

Акцію протесту вирішили провести біля приміщення Рівненського державного гуманітарного університету. Ініціатори акції прийшли до університету з плакатами та портретом загиблого студента Ігоря Індила.

За словами організатора акції Олексія Смірнова, захід носить і просвітницький характер.

– Ми підготували спеціальні листівки-пам’ятки для студентів, – говорить член РММГО “ФРІ” Олексій Смірнов.

– У них міститься інформація про права студентів при спілкуванні із працівниками міліції. Якщо студенти будуть краще знати свої права, це зменшить кількість конфліктних ситуацій та фактів порушення прав і свобод громадян правоохоронцями.

Наприкінці акції молодь вшанувала загиблого студента хвилиною мовчання.

У 2010 році на акцію пам`яті Ігоря Індило під стінами обласного УМВС зібралося близько 50-ти рівнян. Сумно, що з кожним наступним роком, кількість громадян, що долучаються до цього заходу, стрімко зменшується.

Залишити відповідь