Кіровське: місія «приємна втома»

Share

«Ніякої їжі!» саме такий бунт на кораблі влаштували наши учасники по приїзду до Кіровського, Дніпропетровська область. І дійсно, українські кафешки загодовували до відвалу команду проекту «Євроавтобусу-5». Тож трендом Кировського стали жарти про картошку, капусту та м’ясо. Зюзана та Кароліна, учасниці з Словаччини та України навіть метафорили про те, що воні вагітні двома дітьми- картоплею та капустою :)

Але місцева координатора, вже добра подруга проекту «Євроавтобус» пані Валентина Колєсова влаштували невеличку руханку для учасників: увімкнули гучну музику, показали пару рухів з народних танців та дозволили закружляти у таночки. Дівчата були задоволені! Дивіться скоро відео :)

Крім того, нам представили батьківщину петриківського розпису- селище Петриківка, яке знаходиться зовсім поруч. Представили, познакомили з майстрами та намалювали тематичний боді-арт.

А на наступний день після п’яти тренінгів навіть трохи повчили «євроавтобусантів» цьому розпису та бісероплетінню. Найкращі спільні роботи залишили у школі, але багато підписали та подарували на згадку учасникам.

Також учасники мали змогу побігати на стадіоні під час конкурсів на кшталт спартакіади- перетягування канатів, стрибання в мішках на швидкість, повзання по матах.

Ці заходи дуже приваблювали школярів з 3-6 класів, та і майже весь час біля учасників кружляли дітлахи. А під кінець взагалі почали просити розписатися на їх руках. Всім євроавтобусантам стало дуже не зручно, бо, зрештою, ми зовсім не зірки! Ми такі ж хлопці та дівчата, просто трохи старші та деяки не з України. Але кіровські школярки декількох учасників все-таки вмовили, і в результаті у чепурних дівчаток у біленьких блузоньках та чорних юбках всі руку були у чорнилах!:)

А взагалі, день був дуже насичений- усі походи, забіги та майстер –класи подарували під вечір всім добру знайому приємну втому після активного та цікавезного дня. Але… багато руху- міцний сон. Тож, приємного відпочинку після нас та перед змінами, миле Кіровське!

Не забуваймо один про одне!

Ваші відгодовані, але усміхнені

євроавтобусанти- 5

Залишити відповідь