ФРІ проти призначення керівником НПП “Гомільшанські ліси” людини, яка хоче їх знищити

Share

Більше інформації про ситуацію навколо національного природного парку “Гомільшанських лісів” за посиланням http://life.pravda.com.ua/columns/2012/05/14/102336/

Голові Державної агенції лісових ресурсів України Сівцю В.М
вул. Шота Руставелі, 9-a, Київ, 01601

Щодо призначення на пост директора національного природного парку «Гомільшанські ліси» Коломійчука С.В.

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” висловлює глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася в національному природному парку «Гомільшанські ліси». Вже понад два місяця в парку немає керівника, що може призвести до збоїв в роботі адміністрації та невиконання покладених на нього завдань.
За роки свого існування НПП «Гомільшанські ліси» став національною гордістю України. Парком було пройдено великий шлях: налагоджена охорона, ведуться наукові спостереження та видаються публікації, щорічно росте кількість відвідувачів, проводяться масові заходи.
На жаль, цілі та завдання національного парку усвідомлюються далеко не всіма. Так голова Зміївської районної державної адміністрації Мураєв Є.В. в своєму інтерв’ю “STATUS QUO” заявив, що бачить майбутнє парка в «елітній рибалці» та забудовах (http://www.sq.com.ua/rus/news/vlast/19.04.2012/nacionalnyj_park_gomolshanskie_lesa_nahoditsya_v_zapuschennom_sostoyanii_predsedatel/). Тому наше занепокоєння викликає той факт, що поданням районної державної адміністрації на посаду директора був запропонований І. Сєвєрін – людина, що в 2011 році ініціювала збір підписів за ліквідацію національного парку.
Кандидатура на пост директора парку повинна відповідати багатьом критеріям: така особа повинна мати досвід роботи в об’єктах природно-заповідного фонду та на керівних посадах, розбиратися в цілях та завдання національного парку. Саме цим керувався колектив НПП «Гомільшанські ліси», коли запропонував на посаду директора Коломійчука С.В. В подальшому його кандидатуру підтримала і науково-технічна рада парку.
Коломійчук С.В. працює в національному парку з моменту його заснування в 2004 році на посаді головного лісничого, бере безпосередню участь в його житті та розвитку, а на даний момент виконує обов’язки директора.
У зв’язку з вищевикладеним просимо призначити Коломійчука С.В. на посаду директора національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Відповідь на це звернення просимо надати згідно вимог діючого законодавства.

З повагою,
Голова Всеукраїнської молодіжної
громадської організації
“Фундація Регіональних Ініціатив”,
Євген Демченко

Залишити відповідь