Молодь проти збільшення податків для бездітних

Share

ФРІЧленам Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

БАРАНОВУ В.О., ЛУК’ЯНОВУ В.В., КИРИЛЬЧУКУ Є.І., МЕЛЬНИКУ П.В., ЛЯШКУ О.В., БОРИСОВУ В.Д., АЛЕКСАНДРОВСЬКІЙ А.О., БОНДАРЕНКУ В.Д., ТРИНДЮКУ Ю.Г., ПОТАПОВУ В.І., ЖЕБРІВСЬКОМУ П.І., КОВАЛЬОВІЙ Ю.В., ЦЮРКУ П.І., КУЛИКОВУ К.Б., БОЛДИРЄВУ Ю.О.

Щодо введення нової системи оподаткування депутатів СУХОГО Я.М. та ЛУК’ЯНОВОЇ К.Є.

Шановні народні депутати!

Днями Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглядатиме законопроект № 10112 “Про внесення змін до статті 167 Податкового кодексу України щодо перегляду ставки податку на доходи фізичних осіб”, у якому автори-депутати СУХИЙ Я.М. та ЛУК’ЯНОВА К.Є. пропонують збільшити відсоток ставки податку бази оподаткування доходів для платників податку, які досягли тридцятирічного віку, але не мають дітей. У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що зазначені депутати пропонують це “з метою збільшення рівня народжуваності та подолання демографічної кризи в Україні”.

З огляду на оригінальність законодавчої ініціативи депутатів-авторів СУХОГО Я.М. та ЛУК’ЯНОВОЇ К.Є., просимо Вас рекомендувати Верховній Раді ухвалити запропоновану депутатами норму у наступній редакції:

“У разі, якщо автори законопроекту № 10112 СУХИЙ Ярослав Михайлович та ЛУК’ЯНОВА Катерина Євгеніївна не зможуть зачати дитину протягом дев’яти місяців з дня набрання чинності даних поправок до Податкового кодексу України, ставка податку СУХОГО Ярослава Михайловича та ЛУК’ЯНОВОЇ Катерини Євгеніївни становитиме 75 відсотків бази оподаткування їх доходів.”

Також просимо надалі розглядати у парламентському Комітеті з питань бюджету законопроекти, що гарантуватимуть такий рівень зарплат, із яким людям не страшно буде народжувати дітей в Україні.

З надією на розуміння і співпрацю,

Антон ГОЛОБОРОДЬКО,

Голова Київської організації ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ)

One thought on “Молодь проти збільшення податків для бездітних

  1. Я б з задоволенням і почуттям здорового рішення проголосував за подібні проекти. Але, на жаль, держава ні за що не візьме вектор на покращення дем. і соц. ситуацій.

Залишити відповідь