Перегляд фільму “Мрія по-італійськи” у Києві

Share

 23 листопада київський осередок Фундації влаштував перегляд справді вартісного уваги матеріалу, запропонувавши фільм «Мрія по-італійськи» в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти-сила».

Ми святкуємо 17 листопада Міжнародний день студента, але не кожен знає, що це день, встановлений на честь трагічних подій у Празі 1939 року. Тоді тисячі студентів цього міста та їхні викладачі вийшли на вулиці міста, протестуючи проти гітлерівської окупації, але були арештовані й розстріляні або відправлені в концтабори. На пам’ять про цю подію Україна, згідно з Указом Президента (№ 659/99, від 16 червня 1999), разом із світовою спільнотою відзначає День студента.

Стрічка видалася емоційною і якісною, загалом вартою уваги. У ній розкриваються проблеми відстоювання своїх інтересів студентством. Як висловилася одна із глядачок: «Фільм показав, наскільки люди жорстокі. На мою думку, ми, молоді та активні, маємо і справді активізуватися, щоб разом боротися за своє світле майбутнє». Студенти виступили, не боячись переслідувань. Закінчився фільм досить непогано. Принаймні, всі вийшли задоволеними.

Окрім цього, всі присутні мали нагоду прослухати надихаючу промову Михайла Лебедя, який провів екскурс в історію про студентські діяння. Розкриваючи тему стосовно ситуації з загрозою прийняття законопроекту Табачника, він з ентузіазмом закликав відстоювати свої права. Не можна не погодитися все в наших руках!

Анастасія Підтоптана, Медіа-служба КМО “ФРІ”

Залишити відповідь