Літературне бомбардування

Share

Літературне бомбардування в кав'ярні "Цукерня"Цьогорічну зиму ФРІ-шні активісти розпочинають культурно-освітнім заходом «Літературне бомбардування», який відбудеться 15 грудня о 18 год. у кав’ярні “Цукерня».

Стимулом для проведення творчого вечору стала низька активність сучасної молоді у літературному житті та занепад читацької традиції. Пропонованим заходом ФРІ намагається зацікавити людей не тільки  творами класичної світової літератури, але і ознайомити учасників із сучасними тенденціями книгописання. Мета вечора – пробудити живий інтерес до вічних морально-етичних проблем; розпочати дискусію та запропонувати альтернативне вирішення обговорюваних питань. Найважливішою перевагою «Літературного бомбардування» є живе спілкування, обмін враженнями від прочитаних книг та збагачення духовного світу учасників. Ненав’язливість, затишна атмосфера, простота та визначені часові рамки вечора роблять “ЛБ» доступним для всіх.  В рамках проекту кожен з учасників презентує свою улюблену книгу, розповідає її сюжет та зачитує  найцікавіші епізоди. Після цього всі присутні обговорюють запропонований твір та висловлюють свої позиції щодо порушеної теми.

ФРІ створює всі умови для духовного пробудження людини за допомогою слова.   Ми пропагуємо інтелектуалізм як вищу форму людського існування і закликаємо молодь бути освіченою.

Залишити відповідь