Злочинців з рингу на нари!

Share
Олексій Мединець - охоронець супермаркету, що побив дівчину у супермаркеті "ДАРС". Фото з соціальної мережі
Олексій Мединець - охоронець супермаркету, що побив дівчину у супермаркеті "ДАРС". Фото з соціальної мережі

12 липня 2011 року в харківському супермаркеті «ДАРС» в районі Нової Баварії охоронець Олексій Мединець вдарив дівчину-касиршу, нанісши їй ряд травм…

Постраждала Дарина Абрам’юк отримала суттєві пошкодження і роздроблення щелепи, частково втратила зір і тривалий час знаходилась у відділенні невідкладної хірургії, перенісши ряд  операцій.

Олексій Мединець зник відразу ж після скоєння злочину. ЖОВТНЕВИМ РВ УМВС УКРАЇНИ в м. Харкові порушено карну справу проти винуватця і оголошено розшук.

Чому молодь зацікавилась справою: власник супермаркету, скандально відомий розстрілами з автоматичної зброї рибалок на одному зі ставків Чугуївщини Олександр Семенюта сказав у відповіді представникам ЗМІ, що звільняти охоронця він не збирається.

Це і викликало обурення молоді. В соціальних мережах Харкова відбувались активні обговорення теми, ЗМІ публікували нові результати особистих досліджень. А ФРІ провела особисте розслідування цієї справи.

Цікаві новини, які з’ясувалися під час ФРІ-розслідування цієї справи:

1 – охоронець Мединець вже був засуджений до цього випадку і раніше, – після чого був звільнений від відбуття покарання умовно.  (браво власнику супермаркету, який бере хороші кадри до свого персоналу)

2 – Мединець не був офіційно влаштований на роботу. (тепер в новому світлі відкриваються слова власника мережі супермаркетів, Олександра Семенюти, про те, що звільняти охоронця він не збирається.  Звільняти немає кого).

По результатам резонансних публікацій у ЗМІ, тиску громадськості та неодноразових звернень до власників мережі супермаркетів «ДАРС» постраждалій було виплачено близько 2300 грн. в якості матеріальної допомоги, що становить частину коштів витрачених на лікування дівчиною. ФРІшники і надалі тримають руку на пульсі щодо пошуку злочинця і покарання винних.

ФРІ-Харків

Залишити відповідь