Острог.Молодь-ДІЄ

Share

Молодь ДІЄ-це громадська кампанія яку розпочинає Острозька міська Всеукраїнська молодіжна громадська організація Фундація Регіональних Ініціатив для того щоб:

по -преше розпочати бородьбу проти корупції в місці Острог

по-друге розпочати виводити на чисту воду псевдо-чиновників та депутатів у нашому місті

по-третє передати молоді ціності що знищать корупцію та безвідповідальність.

ОМО ВИГО Фундація Регіональних Ініціатив розробила план заходів до кінця цього року які мають на меті :
ü боротись з корупцією в органах влади
ü боротися з корупцією з у ВНЗ
ü боротися шляхом інформаційного тиску з особами які не дотримуються Конституції України та Законів України.
Громадська компанія Молодь –ДІЄ в м.Острог 2011 передбачає такі заходи :

1. Інтернет – газета moloddie.rv.ua. Однойменна самій компанії яка повинна висвітлювати об’єктивні новини Острога щодо усіх сфер життя міста. В даному випадку робиться великий акцент на секторі ВЛАДА який впливає на всі сфери міста. Тепер газета Молодь –ДІЄ стане інформаційним ресурсом впливу на дії місцевої влади.
Громадська Рада міста Острога та ГР при Острозькій Районній Державній Адміністрації будуть під пильним інформаційними оком газети Молодь-ДІЄ.

2. Програма їнтерв’ю . Молоді активісти які хочуть себе проявити у журналістській сфері будуть брати інтерв’ю у чиновників міста ,громадських діячів міста. Спочатку це будуть друковані інтерв’ю у нашій газеті Молодь-ДІЄ,але наступним кроком стане викладення інтерв’ю на сайт газети у відео форматі.
Саме така форма взаємодії громадських організацій та влади дасть відповіді на багато питань на які зараз ми не знаходимо відповідей.

3. Мій депутат . Проект активістів ГК Молодь –ДІЄ який ставить собі за мету зблизити місцевого депутата з народом який його обрав.
На даний момент в нас депутат вступає в хату до виборця тоді коли наближаються наступні вибори. Це потрібно міняти ,
Депутат це слуга народу і повинен виконувати всі обіцянки і дослухатися до виборця.
Отже, ОМО ВМГО ФРІ Громадською компанією МОЛОДЬ-ДІЄ розпочинає слідкувати за нашими обранцями в таких спектрах:
· Виконання передвиборчих обіцянок
· Взаємодія з своїми виборцями
Також ГК Молодь-ДІЄ передбачає створення списку контактів депутатів по округах де вони висувались для того щоб кожний житель міста зміг звернутися до свого обранця з будь яких питань.
Ці три проекти в рамках ГК МОЛОДЬ-ДІЄ Острозька Фундація Регіональних Ініціатив започаткує до кінця цього року. В нас є бажання і ми готові діяти .Нам потрібні партнери ,і ми готові співпрацювати з Громадськими організаціями які є в місті Острог та активістами цього міста.

Примак Віталій

Голова ОМО ВМГО ФРІ

Координатор ГК Молодь -ДІЄ

Залишити відповідь