Доза адреналіну на таборі ФРІ «Лідер – 2011»

Share

«Сонце , зорі – нам то карта,
Ріки, гори – нам то хата»

Липень з гарячим серцем занурив ФРІшників з усієї України у таємничу прохолоду Карпатських гір , а саме – у табір для активістів Всеукраїнської ФРІ «Лідер».
15-18 липня 2011 року члени ФРІ з різних куточків України зібралися разом для обміну досвідом, підхоплення нових ідей для розвитку і вдосконалення своїх осередків, для презентації найкращих проектів та пошуку однодумців для втілення нових ідей всеукраїнського масштабу.Чотири сонячні таборові дні були насичені сесіями на теми: «ФРІ – що і для кого», «Місцеві осередки: наші успіхи та прогалини», «Залучення і робота з членством», «Етапи розвитку місцевих осередків», «Робота керівних органів ФРІ», «Всеукраїнськість ФРІ» та інші. Наприкінці табору на учасників чекав ними ж організований та вдало проведений Бар-Кемп, на якому ФРІшники почули дуже багато цікавинок на теми від «командотворення» до «вегетаріанства».
Між тренінгами табір поринав у казкову атмосферу рухливих ігор,змістовного дозвілля, цікавого спілкування, підбадьорюючого купання у гірській річці.
Незабутніми для усіх учасників табору залишаться враження від підйому на Говерлу – найвищу точку неньки України. Це також був тренінг – на витривалість, взаємодопомогу та підтримку – за словами самих учасників, «Справжня командна робота».
Гірські хвилі піднімали учасників до небес натхнення і творчості, а ноги так і несли до своїх міст активізувати молодь, руки ж були готові творити нові звичайні дива, а думки були уже в майбутніх проектах.
Проблеми осередків знайшли своє вирішення , плани діяльності організацій уже докладно прописані , цілі поставлені, стратегії розвитку розроблені. Ідеї чекають на своє втілення. Неймовірними враженнями були сповнені усі кишені…
Що ж далі?
До подальших перемог та важливих досягнень! До нових етапів розвитку! До нових відкриттів! До нових зустрічей на хвилі літа!..

Власними враженнями про табір поділилися його учасники та організатори:

Юрій Мочаєв, Костопільська ФРІ
«15-18 липня 2011 року в Карпатах відбувся традиційний табір ФРІ “Лідер 2011”. Особисто я вперше відвідав такий табір, та навіть і близько не очікував, які приємні враження він залишить мені). На таборі я познайомився з ФРІшниками з різних куточків України, спочатку я якось лякався такої великої кількості людей, не спілкувався з ними, але з часом вони стали мені як сім’я, всі такі позитивні і дружні. На таборі проводилося багато тренінгів, завдяки цим тренінгам я багато нового дізнався для себе та зараз використовую деякі методи, які я почув там, для інформування людей на різні акції.
Також ми під час перебування на таборі відвідали Говерлу..) Піднімаючись не неї, я помітив що всі підтримують один одного як велика сім’я, були моменти, коли в деяких людей вже не було сили підійматися, але тут з’являлися ще ФРІшники і підтримували всіх – і врешті-решт усі піднялися на вершину України).
Хотів би, щоб таких таборів проводилося більше), адже саме на них люди обмінюються досвідом, підтримують один одного, знаходять нових друзів і просто класно проводять час). Дуже вдячний організаторам цього табору та чекаю на нові табори).»

Ярина Горинь, Львівська ФРІ
«Я вже вдруге відвідала ФРІшний табір “Лідер”. Враження залишаються незабутніми: чудове місце, неймовірні люди та незамінний обмін досвідом. Протягом цих чотирьох днів ми чудово відпочили та дізналися багато цікавого, наприклад, сесія “Етапи розвитку ФРІ” Жені Демченка, які дали відповіді на мої “вічні” питання. Дякую організаторам та з нетерпінням чекаю наступних таборів!»

Максим Кицюк, співорганізатор табору
«Для мене ФРІ – це життєво необхідна доза адреналіну та місце самореалізації. Я багато чого отримав від неї і намагався дати якомога більше. Цей табір був яскравим показником переходу рівнів розвитку організації від покоління до покоління. Я зрозумів, що до ФРі прийшло багато нових перспективних облич.»

Катерина Деменнікова

Залишити відповідь