Продовження партнерства в проекті “Upgrade”.

Share

Київська міська організація ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” продовжує своє партнерство в проекті  “Upgrade”. Та з радістю повідомляє про початок набору для участі в проекті Upgrade – 2!

UPgrade – це освітній проект, мета якого – надати безкоштовний доступ до якісних знань, створити осередок для розвитку успішної та соціально активної молоді.

В рамках проекту 18 фіналістів, які успішно подолають два відбіркові етапи (детальніше про умови відбору читайте тут), протягом трьох місяців пройдуть навчання, тренінги, майстер-класи, спрямовані на підвищення професійної компетентності та особистісного розвитку: в тому числі – тренінги з проектного менеджменту, тайм-менеджменту, командоутворення, переговорів, продаж, фінансової грамотності, міжособистісних стосунків, позитивного мислення, тощо. Детальніше про структуру навчання та тренерів.

Всі 18 учасників, що потраплять до UPgrade, будуть поділені на дві команди. З метою закріплення здобутих знань та перевірки їх практичним шляхом, кожна команда протягом трьох місяців навчання повинна реалізувати два власні проекти – комерційний та соціальний, які обере на власний розсуд.

В разі успішної реалізації проектів, учасники будуть нагороджені цінними подарунками вартістю від 1000$.

Про результати UPgrade-1, що відбувався протягом травня – липня цього року, читайте тут.

Детальніше про структуру навчання та FAQs

З питань участі та реєстрації: (066) 150-74-38 – Валерія.

З питань партнерства та інформаційної підтримки: (096) 954-26-96 – Катерина.

Представник партнерства від КМО ВМГО “ФРІ” – Катерина Дідик,Голова осередку.

тел.: (099) 435 88 29

e-mail: kate.didyk@gmail.com

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ.

Залишити відповідь