Школа громадського лідера – чи реально це?

Share

Щодня, ми прокидаємось, і починаємо свій день із звичних речей. Хтось полюбляє ранкову каву, хтось активно робить гімнастику,а дехто просто віддає перевагу поніжитись в теплі вранішнього ліжка,поки в котрий раз не продзвенить будильник.

Таким було і моє життя. Щоранку я прокидалась,готувалась до занять, йшла до університету, там викладачі засипали мене цілою купою завдань, я поверталась додому і з жахом вмикала ноутбук аби бути готовою до наступного,такого ж однотипного і такого ж рутинного життя студентки міста Миколаєва.

Однак, одного дня моя буденність, сама того не усвідомлюючи, зникла. Все відбулось так – подруга звернулась до мене із такими словами : «Я тут знайшла «Школу громадського лідера», чи не хочеш туди сходити, спробувати?». Звичайно, я однозначно була за!

І ось, цей момент, я заходжу до нового приміщення, до нового університету, я розумію,що за мить я зустрінусь із новими людьми, і я навіть не мала гадки що це за люди, яка буде вікова категорія,чи сподобаюсь їм я, і тим паче, чи сподобаються вони мені…

Моє хвилювання було подібне на те, що зазвичай студент відчуває перед іспитом. І як виявилось згодом – я здала цей іспит на відмінно.

В першу чергу, хотілось віддати належне тренерам,які нам допомагали, які проводили з нами тренінги, вони ділились з нами своїм досвідом, а навзамін одержували наші емоції, наші гучні «Вау!» і наші здивовані «Клас!». Абсолютно кожному спеціалістові вдалося зацікавити аудиторію, кожен зміг донести свою тему до нашої свідомості. Ніщо не було марно, і уроки правил проведення самого тренінгу, і тренування з публічних виступів, ми навіть навчились створювати свій соціальний проект. Ми стали «майже» спеціалістами з фандрайзингу.

Як результат, особисто я ще познайомилась із цілою низкою людей,які хочуть прийняти активну позицію в своєму житті, я познайомилась дійсно із справжніми лідерами, котрі мають великий потенціал і перспективи у власному розвитку. Аудиторія слухачів була найрізноманітнішою – від школярів – до людей, котрі вже працюють, влаштовані в житті. І різниця у віці нам не перешкоджала, молодші – набирались досвіду і мудрості у старших, старші – креативності та енергійності у молодших.

І ось, підсумовуючи це все, я із впевненістю можу зазначити, що дана школа не просто доповнила моє студентське життя, вона ще дала мені ті знання, які я не буду просто зберігати в своїй пам’яті, ні, я буду ними користуватись в будь-якій ситуації, чи то я буду просто споживачем якоїсь продукції, чи пасажиром в маршрутці, або виступатиму перед аудиторією проводячи самостійно тренінги, семінари.

Для мене, ШГЛ «Ми самі будуємо своє майбутнє» – це креативний,творчий, корисний та інформаційно-насищенний проект,котрий розкриває безліч потенціалів та талантів серед її учасників. Моя громадська активність на цьому не зупиниться, я хочу і далі займатись активним життям, бо рух – це життя!

Новокшанова Олена
Учасниця ШГЛ «Ми самі будуємо своє майбутнє» ,

Залишити відповідь