Житомирська ФРІ взялася контролювати місцевих депутатів

Share

Контролювати депутатів міської ради взялися представники ряду місцевих осередків молодіжних організацій: «Фундація регіональних ініціатив», «Демократичний альянс», «Спілка ініціативної молоді» та «Молодіжна варта».

Активісти переконані, що житомиряни не знають, чим займаються депутати. Тому вони вирішили надіслати депутатам-мажоритарникам та головам фракцій інформаційний запит, у якому вимагають надати свої передвиборчі програми та квартальний звіт проробленої роботи.

За словами організаторів кaмпанії, проблеми з інформаційними запитими виникли на етапі їх реєстрації у Житомирській міській раді.

«Нас посилали із одних кабінетів до інших. Чиновники ніяк не могли розібратися, хто має реєструвати наші запити. Після того, як ми почали вимагати офіційної відмови від реєстрації, запити у нас офіційно прийняли», – сказав представник «Спілки ініціативної молоді» Владислав Пучич.

На останніх місцевих виборах ініціатори громадського контролю також балотувалися до Житомирської міської ради.

Організатори кампанії взялися контролювати лише депутатів міської ради. Вони говорять, що не бачать сенсу витрачати сили на районні ради, які нічого не вирішують.

«Ми могли б надіслати запити у всі ради, але вважаємо, що спочатку потрібно взятися за щось одне», – Сказав Дмитро Сінченко, активіст «Молодіжної варти».

Залишити відповідь