12.06 Миколаївська ФРІ завітала до вибухової Баштанщини:)

Share
вибухова Баштанка :)
вибухова Баштанка :)

14-15 травня “Євроавтобус” завітав до вибухової Баштанщини.
Вибухи ініціатив продовжуються. Цього разу під супровід тренінгів від молоді з країн ЄС, неформального спілкування та перекладів з англійської.
Запал, гуркіт, вибухи. І от: знищена байдужість, поранена пасивність і вбите зло.
“Є купа освітніх можливостей! Навчайтеся безкоштовно! Будьте волонтерами! Змінюйте свою країну на краще!” – чуємо ми на тренігах та у діалогах молоді. Щастям зморена, підстрибуючи, йде назустріч ініціатива активізувати місцеву громаду, створити можливості для самореалізації чудової, талановитої, перспективної молоді Баштанщини.
Учасники “Євроавтобусу” закликають брати участь у громадській діяльності та служити суспільству! Дякуємо вам за закладені “бомби активності”!

І ось: дочекалися нових вибухів.
Шестеро молодих людей з палаючими очима зібралися 12.06 на зустріч з представниками Миколаївської ФРІ для того, щоб дізнатися більше про ФРІ та можливість створення її у рідній Баштанці. Досвідчені Миколаївські ФРІшниці розповіли про історію та діяльність ФРІ, про найбільш відомі проекти, про розмаїття ФРІшних можливостей, про структуру та керівні органи осередку ФРІ. Відчули розуміння молодих засновників Баштанської ФРІ, зрозуміли благородні цілі заснування організації.

Молоді люди приголомшили своєю рішучістю, активністю і  доброзичливістю.  Вони запропонували цікаві проекти на тему екології, творчості та волонтерства. В планах – реалізувати для початку невеличкий проект, а вже потім – інші, і чим більше досвіду, тим масштабніше будуть проекти.

За такою молоддю – майбутнє нашої ФРІ, а також країни. Але вони тільки починають, тому побажаємо молоді з  вибухової Баштанщини успіхів, творчого натхнення для нових ідей, а також впертості і гарного настрою для реалізаціїї своїх цілей.

One thought on “12.06 Миколаївська ФРІ завітала до вибухової Баштанщини:)

  1. Просто чудово! Баштанка – вітання з Харкова! І успіхів!

Залишити відповідь