У Миколаєві відбулася зустріч „ФРІ-PARTY”.

Share
ФРІ-party в Миколаєві
ФРІ-party в Миколаєві

12 червня о 16:00 у приміщенні “Центру Соціальних Програм РУСАЛу”, відбулася ФРІ-PARTY – зустріч ФРІшників, ФРІ-френдів, і людей, яким цікава діяльність ФРІ!

Метою проведеного заходу була презентація літніх фрішних можливостей, обмін ідеями щодо подальших планів ФРІ, та спілкування, сповнене „іскрами” щирості.

Зустріч розпочалася з виступу фрішниці Ани Сіденко , яка зачитала усім присутнім чудові вірші, авторкою котрих вона являється. Фрі-френд Нася Хепі також вирішила порадувати своїх друзів несподівано емоційним декламуванням власних віршів. Блок „ФРІ має таланти” завершився граційним та ніжним танком у виконанні голови Медіа-служби ФРІ, Насті Назаренко.

Наступним етапом зустрічі була презентація головою Миколаївської ФРІ, Катериною Деменніковою, літніх фрішних можливостей. Зокрема, Катя розповіла про табір, котрий МММГО «ФРІ» планує провести у липні цього року в с. Мигія (Миколаївська область).
Учасників зустрічі дуже зацікавило почуте, адже участь у подібному таборі – це безцінний та незабутній досвід.

По завершенні презентації, усі присутні об’єдналися на три групи, залежно від напрямку діяльності , щоб спланувати подальші фрішні заходи. Після обговорення у групах, найближчі плани були представлені перед аудиторією.

Коли з офіційною частиною було закінчено, фрішники вирішили пограти в інтелектуально-рухливі ігри. Особливо запам’яталася гра „Трифазна корова” ,оскільки вона виявилася найскладнішою, однак й найвеселішою.

Зустріч пройшла у атмосфері довіри, щирості та позитиву. Сподіваємось, що кожен з учасників отримав максимум задоволення від неї.

ФРІ-френд Анастасія Чернова

Залишити відповідь