“День БЕЗ молоді” у Житомирі

Share

В неділю, 26-го червня у Житомирі у Гідропарку пройде “День БЕЗ молоді”.

Ряд громадських активістів вирішили відзначити день «Без молоді». Почнеться дійство в Гідропарку 26 червня о 10:30 з поховальної церемонії. В театралізованій формі ми пропонуємо продемонструвати наміри “вищих сил міста” щодо молодіжних ініціатив та потреб :-) Всі цікаві для молоді питання буде складено в символічну домовину та поховано.

Даний захід є альтернативою святкуванню “Дня молоді” “управлінням молоді”, що було ініційоване для заповнення чергової форми звітності, встановлення жирної галочки та виписання н-ної подяки “За заслуги перед молоддю”.

Однак, не лише протестом єдині.

Надалі пропонується дискусія “Захист прав та інтересів студентів”, яка складатиметься з 3-ох частин:

1.      Презентація першого в своєму роді видання “Стратегія розвитку органів студентського самоврядування ВНЗ України на 2011-2021 рр.” (Влад Пучич, “Спілка ініціативної молоді”);

2.       Аналіз нового законопроекту “Про вищу освіту” (Віталій Кічкірук, ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”);

3.       Активізація та відстоювання прав студентів (Михайло Камєнєв, незалежна студентська профспілка “Пряма Дія”).

Після проблем студентських пропонуємо підняти тему молодіжного центру у Житомирі. Як форма – пропонуємо розробити адвокаційну кампанію під попередньою назвою “Будинок молоді”. Фасилітатор: Дмитро Ткачук, ВМГО “Демократичний Альянс”.

В перерві між заняттями організовуємо “мокрі війни – командні перестрілки на водяних пістолетах. Тому купальні костюми і водяні пістолети (або просто пластикові пляшки) вітаються :)

До участі запрошуються активісти громадського руху, органів студентського самоврядування та профспілок, активні житомиряни.

Варто передбачити 10-15 грн. на бутерброд-паузи та теплий одяг на вечір)

Отож, якщо ти щось зробив для цього міста,

Якщо ти хочеш розвиватись і розвивати,

Якщо тобі не потрібна влада, для того щоб творити чудові проекти – приходь цієї неділі в Гідропарк.

Знайдеш нас по плакатам ;)

Залишити відповідь