Живий прапор! Акція для справжніх патріотів!

Share


28 червня Україна святкує День Конституції! Миколаївська ФРІ запрошує тебе на Акцію для справжніх патріотів!

Ми станемо живим прапором України, який пронесеться через головну вулицю міста і нагадає про нашу державу як націю зі славним минулим та світлим майбутнім!

Чекаємо на патріотів в жовтому чи блакитному одязі 28 червня (вівторок) о 17:30 біля Сотки.

План акції
1. 17:30 – збираємось у дворі за Соткою. Слухаємо інструкцію. Беремо у організаторів вітальні листівки та кульки відповідно до кольору одягу (блакитну чи жовту). Шикуємось у колони (блакитні та жовті) і формуємо таким чином прапор України.
2. 18:00 – вирушаємо. Йдемо всією Радянською до Набережної, співаючи Гімн та скандуючи «Слава Україні». Дорогою тепло вітаємо перехожих зі святом та роздаємо їм вітальні листівки.
3. 18:40 – доходимо до пішохідного мосту, на кульках пишемо свої побажання Україні та вішаємо їх на мості, утворюючи з них великий прапор. Згадуємо про такі важливі цінності, як патріотизм, історична пам’ять, захист Вітчизни, повага та любов до Батьківщини.
4. 19:00 – розходимось зі світлим святковим настроєм, почуваємо себе Справжніми Патріотами, які все-таки не лише вітають країну та бажають їй успіхів, але й роблять все для того, щоб вона була найкращою, а її населення – найщасливішим.

Приходьте всі! Буде гарно та цікаво!
Україна в нас одна! :)

Організатор: Миколаївська міська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив”

Залишити відповідь