ФРІ-шники за чисте довкілля

Share

7 травня активна молодь, небайдужа до екологічної ситуації Костополя, зібралася на сплановану акцію – прибирання найбільш забрудненої ділянки лісу міста.  Проблема забруднення навколишнього середовища – одна з найактуальніших сьогодні. І вирішити її можна не красномовними пустими обіцянками влади, а лише конкретними діями.

На жаль, порядність не є затребуваною в сучасному суспільстві. І хоча Костопіль – місто наділене багатьма природними ресурсами (річка Замчисько та великі площі лісу – найголовніші з них), люди використовують блага Землі абсолютно не думаючи про наслідки своєї природо забруднюючої діяльності. В результаті  такого поверхневого ставлення, гори сміття, побитого скла і навіть зіпсованих побутових предметів – звичайне видовище для жителів міста.

Ініціатором екологічного лікбезу став Костопільський осередок ВМГО ФРІ на чолі з Юрієм Мочаєвим. У числі небайдужих були Вадим Жигадло, Ольга Льовіна, Катерина Скоропад, Марія Алієва та Ігор Боровик. Стала в пригоді і тісна співпраця костопільських ФРІ-шників з рівненською організацією Фундації Регіональних Ініціатив . Зураб Кантарія – її лідер – також приєднався до прибирання території в районі греблі.  Бажання відпочивати в екологічно здоровому лісі дало свої результати –  приблизно за дві години інтенсивної роботи, учасники акції зібрали 28 мішків сміття, об’ємом 120 літрів кожен. Таким чином, ФРІ не лише покращила стан природи міста, але й дала гідний приклад для наслідування всім небайдужим людям.

Усвідомлення того, що ти приймаєш участь у суспільно-корисних заходах приносить велике особистісне самоствердження. Активна молодь, об’єднуймося, адже майбутнє України залежить саме від нас!

Залишити відповідь