В Києві стартує тур молодіжного проекту «Євроавтобус-4» – учасники від’їжджають в тритижневу подорож Україною для активізації місцевої молоді

Share
Євробас стартує!
Євробас стартує!

В четвер, 5-го травня біля Південного вокзалу м. Києва о 18.00 розпочнеться проект з активізації містечкової та селищної молоді України «Євроавтобус-4». Учасники проекту, що реалізується Харківським осередком ФРІ за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» їдуть до Варшави для участі в грандіозному параді Шумана і зустрічі із командою молоді країн ЄС щоб потім повернутися для проведення активізуючи тренінгів, Днів Європи та реалізації міні-проектів із місцевою молоддю під час тритижневої подорожі Україною.

В рамках подальшої подорожі 12 молодих учасників міжнародної молодіжної команди із восьми країн ЄС будуть проводити заходи міжкультурної комунікації, тренінги, круглі столи, реалізовуватимуть міні-проекти та менторські ідеї для активізації молоді з України.

«Минулого року результатами проекту стало створення декількох молодіжних громадських організацій. Ми сподіваємось, що цьогорічний проект перевершить всі наші сподівання і активність молоді під час приїзду «Євроавтобусу-4» переросте в громадську активність їхніх організацій», – заявляє координатор, Дарина Барсукова.

Після старту у Києві команда «Євроавтобусу-4» їде до Варшави, щоб взяти участь у Параді Шумана, що символізує єдність Європи, де представлятиме Україну. По поверненню учасники проекту відвідають 12 населених пунктів у 8 областях України реалізуючи програму: проведення Днів Європи, активізуючи тренінгів, міні-проектів, менторських ініціатив.

Вперше на борту проекту під час тритижневої подорожі Україною перебуватимуть представники ЗМІ, що висвітлюватимуть проект а до заходів у населених пунктах міста будуть брати бажаючі учасники з України.

Старт поїздки Євроавтобусу-4 заплановано о 18.00 біля Південного вокзалу міста Києва о 18.00. Представники ЗМІ запрошуються до участі в проекті: подорожі Україною в Євроавтобусі та долучення до програми заходів у містечках – учасниках маршруту.

«Метою проекту, що здійснюється Харківським осередком молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» є активізація української молоді невеличких міст, містечок та селищ України і ліквідація браку інформації громадянам із країн ЄС і України щодо одне одного.

Докладніша інформація за тел.:
+380634753561 (Юрій Сулима)

http://eurobus.org.ua

Залишити відповідь