Заклик до організаторів Дня гніву 14 травня!

Share

Майже 4 роки національний комітет МВАРТА слідкує за реалізацією програм політичних сил країни. Що ми бачимо? Фактично, з першого дня перебування у Верховній Раді, а також зайнявши посади Президента України і всього уряду, Партія Регіонів та її партнери, мають величезну нереалізовану відповідальність перед молоддю. Але нажаль, програмні тези на 2010-2011 роки провалені, а перспектива реалізації програми до кінця 2012 року примарна.

З одного боку, громадянська кампанія «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» систематично здійснює дії, щоб допомогти владі реалізувати свою програму щодо покращення життя молоді. З іншого боку, наразі ситуація виглядає так, що Партія Регіонів, Блок Литвина, Сильна Україна та Комуністична Партія України ігнорують свої зобов’язання. Сьогодні в Україні молодіжна політика хаотична, відсутні бюджетні видатки, про які йшлося на виборах, порушені терміни у військовій, житловій, студентській, бюджетній та інших сферах.

ЗАКЛИК ДО ОРГАНІЗАТОРІВ ДНЯ ГНІВУ НАСТУПНИЙ: вийти за межі висловлення 14 травня протесту проти «псевдореформ та псевдореформаторів». Слід оголосити шляхи виходу та започаткувати загальнодержавну суспільну дискусію! Зокрема, ми вважаємо, що безсистемна зміна одних «псевдо реформаторів» на інших, нічого не дасть, ми це вже проходили. Загальна позиція учасників кампанії МВАРТА така – політичні сили повинні реалізовувати власні передвиборчі зобов’язання перед нами, або публічно відмовлятися від якоїсь частини з них, визнаючи свої же помилки та безпідставний популізм. Тільки так, ми можемо «запрограмувати» державну владу нашої країни. Якщо ж ні, то слід радикально змінити сучасні політичні сили на нові, які мають ідеологію реформ та програму дій. Вибір власне за суспільством.

А ми, як активна частина суспільства, повинні на весь голос заявити, що нинішній шлях влади безперспективний. На прикладі життя молоді в Україні кампанія МВАРТА може це довести. Хоча самій молоді нічого доводити давно не потрібно, і так все зрозуміло…. АЛЕ МИ не мовчимо, і мовчати не будемо. Якщо наша країна будується не для сучасних молодих громадян, то для кого ? Ви праві, мова йде про «псевдореформи».

А що скажуть інші громадські спільноти ? Може прийшов почати час відкидати внутрішні суперечності та особисті образи, щоб спільно підняти прапор демократичного відродження та повернення на шлях побудови правової держави ?

Олександр Солонтай

член національного комітету МВАРТА від ФРІ

Про День гніву: http://spilnasprava.com/wp/?page_id=2661

Про кампанію МВАРТА: http://mvarta.org.ua

Залишити відповідь