Свято закоханих

Share

Кохати – це не значить дивитися один на одного,
кохати – це значить разом дивитись в одному напрямку.
(Антуан де Сент-Екзюпері)

Свято закоханихНапередодні дня св. Валентина 13 лютого у міському палаці культури відбулось “СВЯТО ЗАКОХАНИХ”, організоване Миколаївською міською організацією ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”. Захід розпочався урочистим нагородженням переможців конкурсу на кращу власноруч виготовлену листівку “Валентинку” , який проводився комісією Миколаївської міської ради з питань молоді, освіти, культури та спорту серед учнів 7-11-х класів. Подарунки та грамоти найкращим вручали міський голова м. Миколаєва Ігор Хімчак та секретар міської ради Христина Петрик.

Розпочинаючи свято закоханих, ведучі Марічка Ощипок та Юра Заріцький запропонували усім бажаючим закоханим парам взяти участь у цікавих та веселих конкурсах. Оскільки бажаючих було небагато, то прийшлось обирати із залу за допомогою конвертів із двох розділених навпіл сердечок із номерками. В результаті вийшло шість пар, які змагались у різних конкурсах.

Це Оксана Стефанишин і Роман Дрогобицький, Іванка Корецька та Денис Грабчак, Іра Сколоздра та Себастьян Скорупа, Аня Нетежак та Богдан Паньків, Юля Костецька та Остап Корецький, Леся Бродич та Дмитро Герей.

Членами журі, справжніми експертами були: Христина Петрик – секретар Миколаївської міської ради, Ярина Маланій – голова комісії Миколаївської міської ради з питань молоді, освіти, культури та спорту, Світлана Артимко – психолог Миколаївської гімназії, Олена Рудько – власниця перукарні “МАРТА”, Софія Фик – педагог-організатор ЗОШ № 2. Для того, щоб журі строго не судило, їм було подаровано чарівні квіти – орхідеї від міського голови Ігора Хімчака.

У першому конкурсі “Візитка” учасники ділились своїми думками про вічне почуття, розповідали про своє хоббі та основну мету в житті. Наступний конкурс “Компліменти” допоміг парам “налагодити теплі стосунки”.( хлопець говорив дівчині комплімент і водночас робив крок. Кожний комплімент – крок до обраниці. Перемагає та пара, яка зустрінеться першою, адже час на роздуми над компліментом – не більше 5 секунд. Мовчить хлопець – хід переходить до наступного гравця.)

Конкурс “Зрозумій мене без слів”, суть якого полягала в тому, що хлопцям потрібно було скористатися невербальними засобами спілкування – мімікою і жестами для того, щоб дівчата зрозуміли запрошення за 30 секунд. ( наприклад, запрошення на балет, в цирк, на рок-конценрт і т.д. )

У конкурсі “Ваші дії” учасникам змагань пропонувались різні ситуації з життя і вони повинні були проявити кмітливість та винахідливість і знайти найкращий вихід із ситуації.

В музичних паузах глядачі насолоджувались виступами танцювального колективу “ФЛЕШ ДЕНС” ( с. Черниця ), який подарував веселий танець “Ексклюзив” та чарівним співом Дарини Іванковської.

Оскільки усі дівчата люблять гарні слова, або, як кажуть, жінка любить вухами, то тому не обійшлось без конкурсу під назвою “Освідчення в коханні” , який полягав у найбільшій кількості лагідних слів із сторони партнерів, які повинні були освідчитись так, щоб глядачі справді повірили у щирість висловлених думок.

Конкурси створили веселу та атмосферу в залі. Позитивні емоції та адреналін подарував гурт молодих , запальних хлопців- наших миколаївчан – рок-гурт “КреАтиV”, який виступив в оновленому складі.

У програмі свята був ще один веселий конкурс “Гарячі танці”, який продемонстрував витривалість пар. Під уривки різних пісень учасники повинні були танцювати на аркушах формату А3, не сходячи з нього. А коли залишилось кілька пар, то почалось найцікавіше – листки склали навпіл і той, хто зміг протриматись найдовше – той і переміг.

Пари мали можливість нагодувати якнайшвидше своїх половинок яблуками із зав’язаними очима, а також вправлялись у вимовлянні скоромовок, проявляючи швидкість та кмітливість.

Завдання кожної пари у конкурсі “Солодка парочка” – спільними зусиллями без допомоги рук розвернути і з’їсти цукерку. У конкурсі “Защемило серце” дівчата із зав’язаними очима повинні були “обмацувати” партнера і знаходити прищіпки, які були прикріплені на різних місцях одягу.

Останній конкурс “ Найоригінальніший танець пари”, суть якого в тому, що учасники змагань танцювали під уривки різних стилів музики в такт, тримаючи кульку між лобами. Пізніше завдання було трішки ускладнене: танцюючі повинні розмістити кулі між собою і танцювати, не притримуючи кулі руками. Але як тільки музика закінчиться, пара повинна обнятися, щоб кулька лопнула.

Програма свята була насиченою, цікавою та веселою.

Запальний виступ подарували гості “Свята закоханих” з м. Львів – рок-гурт “ШОСТЕ ЧУТТЯ’’ , у виконанні яких прозвучали пісні: “Плачу-вмираю”, “Христинка”, “Він забуде” ,“Скаже вона”, “Не спиться” та ін.

Оскільки святковий вечір наближався до завершення, то настав час визначити кращу пару. За загальними підрахунками ІДЕАЛЬНОЮ ПАРОЮ ВЕЧОРА стали Іра Сколоздра (училище, м.Львів ) та Себастьян Скорупа( ЗОШ № 1), набравши 245 балів. Друге та третє місце зайняли відповідно Леся Бродич та Дмитро Герей ( учні ЗОШ № 1 ) – 244 бали та Оксана Стефанишин ( ЗОШ № 1) та Роман Дрогобицький ( ПТУ ) ( 239 балів )

Ідеальна пара отримала квіти, подарунки та романтичну вечерю від відпочинкового комплексу “МЛИН”, а пари , які отримали друге та третє місце одержали талони-призи від салону краси “МАРТА”.

Урочисте нагородження від Миколаївської міської ради проводили голова комісії з питань молоді, освіти, культури та спорту Ярина Маланій та секретар міської ради Христина Петрик, які вручили квіти, подарунки усім учасникам та грамоту ідеальній парі.

А завершилось свято кохання дискотекою, на якій море позитивних емоцій та драйву дарували діджеї Slava N — (Tech Trance), Mixender—(Progressive House), Drew — (Minimal Techno).

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до проведення свята: Миколаївській міській раді (меру – Ігору Хімчаку ), керівнику відділу культури – Ірині Іваночко, директору ТзОВ”Рембудсервіс” Андрію Гнатіву, приватним підприємцям Тарасу Оприску та Володимиру Верещинському, магазину “На площі”, перукарні “МАРТА”, відпочинковому комплексу “МЛИН”, Богдану Ткачу.

Усі фото із свята доступні у фотогалереї

Голова ММО ВМГО

“Фундація регіональних ініціатив” Оксана Винницька

Залишити відповідь