Подаруй світло серця:) Вже втретє у Львові…

Share

Чарівного й трохи холодного 14 лютого у День Св. Валентина Львівська ФРІ провела на площі Ринок захоплюючу акцію для всіх закоханих під назвою “Подаруй світло серця” =)

Запали своє серце…

Захід проводився у вигляді вечірнього дійства – групового запалення величезного серця зі свічок.  Всі львів’яни і гості міста, які можливо й випадковим чином проходили повз,  були залучені до акції!  А які ж емоції відчувались при спостеріганні  закоханих  пар, які  разом запалювали кожну свічку – знак їхнього вічного кохання… Попри погану погоду, захід відвідали близько 400 людей, близько половини яких були саме закохані пари…

А конкурси були?

Не обійшлось і без конкурсів… Спочатку організатори закликали всіх перехожих і закоханих пар запалювати серце зі свічок. Львів’яни неохоче (як їм і годиться) підходили до палаючого серця, але все ж таки ми отримали їхню маленьку допомогу.. А далі в організаторів виникла ідея – конкурс для закоханих пар  “Хто ж краще і найкреативніше зігріє свою половинку???”. Для участі зголосилось аж 4 пари, одна з яких була з-за кордону (!).. Всім учасникам вистачило й 30 секунд для креативного обігрівання, серед якого можна було побачити і звичний палкий поцілунок, і тертя, але не долонь, а  … ніг.

Парам-парам .. переможцем стала пара під номером 4! Вони ж в подарунок отримали вечір на двох у новій кафешці “Сoffe Club”, де обоє насолоджуватимуться запашною львівською кавою… Були й танці на пл.Ринок… Львів’яни залишали буденності у вальсі під повільну мелодію, а під швидшу – зробили паравозик, який “курсував” навколо палаючого серця і перехожих..

Ось і все ..Варто нагадати, що акція розпочалась близько 17.00, а тривала поки не згас останій вогник кохання…

З повагою,
Володя Сухий і Львівська ФРІ

Залишити відповідь