Про віру і духовність у Кіноклубі “ФріДом”

Share

Про віру і духовність у Кіноклубі “ФріДом”

5 лютого у приміщенні ЦСП РУСАЛу відбулася друга зустріч Кіноклубу “ФріДом” Миколаївської ФРІ, присвячена  перегляду кінострічки “Острів”.

Наш життєвий шлях не завжди є рівним і просторим, таким, на якому все гладко і чекає тільки на нас… Скоріше навпаки, життя весь час випробовує нас для того, щоб виявити чи варті ми тих подарунків, які нам підготувала доля. Ці випробування загартовують душу і сильну людину роблять ще сильнішою! Та часто ми приходимо до тієї чи іншої проблеми непідготованими і потрапляємо у такі ситуації, в яких нас рятує лише віра!

Віра… Чи часто ми задумуємося над смислом цього слова? Так, навіть частіше, ніж можемо собі зізнатися! Вона є тим фундаментом, на якому будується наша особистість, індивідуальність; вона є також каталізатором наших вчинків; вона є тим заради чого ми живемо (незалежно від того у що чи у кого ми віримо)!

На другій зустрічі кіноклубу «ФріДом» була запропонована стрічка Павла Лунгіна «Острів», головними темами якої були моральність, духовність, віра і покаяння. Але юних ФРІшників зачепила саме тема віри… Віри на все життя, віри у справедливість, віри у добро, віри без очікування якої-небудь вигоди для себе… Чистої, безкомпромісної віри… Віри і надії!

Дана тема так сильно схвилювала нас, що, чесно кажучи, не хотілося багато говорити. Ми просто мовчали і кожен думав про своє… Можливо, про те, чи є у нього/неї те, у що можна так сильно вірити, чи, може, саме сьогодні, зараз потрібно у когось попросити пробачення («покаятися»)…

Гадаю, цим фільмом режисер хотів сказати, що важливо не тільки залишити свій слід на цій землі, але й потрібно ще за життя потурбуватися про «чистоту цього сліду»!

ФРІ-френд Любов Алтушева

Залишити відповідь