Літературно-музичний вечір – старт “Чарівного тижня любові” у Миколаєві

Share

12 лютого стартував проект Миколаївської ФРІ «Чарівний тиждень любові», який присвячений Дню Закоханих і являє собою сукупність заходів, провідною темою яких є тема любові.

Першим заходом проекту став літературно-музичний вечір “З букв складаються слова, з емоцій – почуття”. Вечір відбувся о 16:00 в актовій залі бібліотеки імені М.Л.Кропивницького.

Протягом двох з половиною годин молоді миколаївські поети, письменники та музиканти ділилися своєю творчістю з усіма, хто прийшов отримати «порцію любові». А останніх зібралося близько 60 осіб. Радували слух та око такі митці, як Євген Уманов, Євген Півень, Сергій Гололобов, Джейана Дрімер, Ганна Швець та Олександр Балашов. Смішним та дитячим, щасливим та невзаємним коханням, любов’ю до природи та до людей поділилися ці надзвичайно талановиті молоді люди.

За словами організаторів свята – членів МММГО «Фундація Регіональних Ініціатив», Анастасії Чернозуб та Катерини Деменнікової, «Любов потрібна КОЖНІЙ людині незалежно від віку, статі, чи якихось інших ознак. Наша мета – зробити людей щасливішими та розпалити вогонь Уселенської любові у серцях».

Євгеній Уманов

Євгеній Півень

Сергій Гололобов

Джейана Дрімер

Ганна Швець

Олександр Балашов

Ведучі вечора

Залишити відповідь