“О любви и не только…” на святковому концерті від Миколаївської ФРІ

Share

У місті Миколаєві стартував проект Миколаївської ФРІ «Чарівний тиждень любові», який присвячений Дню Закоханих і являє собою сукупність заходів, провідною темою яких є тема любові.

Одним із чудових заходів проекту став музичний концерт «О любви и не только», що відбувся 13 лютого о 14:00 у ТЦ «Марк-Плаза».

Молоді колективи та соло-виконавці з радістю дарували заряд позитивних емоцій глядачам. Завітали виступити на святковому концерті та заспівати про любов «Decadense», арт-проект “Живые”, Лілія Білик, Вікторія Чернова, «Lagrange», «Green Mile», Євген Седух, Іван Кисса – достатньо відомі таланти міста. Захід відбувся за підтримки Рекламно-святкового агентства «ГЛЯНЕЦ» та «Центра Соціальних програм РУСАЛу в Україні».

За словами ведучого концерту – члена МММГО «Фундація Регіональних Ініціатив», Олександра Глушкова, «Такі заходи дають можливість для самовираження та самореалізації молодим виконавцям, дарують насолоду й радість глядачам. Це змістовно проведене дозвілля у переддень свята».

Серед заходів у рамках проекту:

12.02 – літературно-музичний вечір “З букв складаються слова, з емоцій – почуття”, 16:00, актова зала бібліотеки імені М.Л.Кропивницького.

13.02 – концерт «Про любов і не лише…» , 14:00 , ТЦ «Марк-Плаза».

14.02 – флеш-моб «Палаюче серце» , 16:00, біля пам’ятника

Св. Миколая.

15.02 – буккросинг “Оди коханню”, 18:00, Молодіжний Центр (Мала Морська, 1)

19.02 – зустріч “Вам і не снилося” від кіноклубу «ФріДом» , 16:00 (ЦСП РУСАЛу, пр.Жовтневий , 325,1).

19.02 – тренінг “Любов – енергія життя” , 13:00 , Молодіжний Центр (Мала Морська, 1).

Організаторами  є члени Миколаївської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив». Проект спрямований на популяризацію цінності любові – до другої половинки, батьків, рідного міста, країни.

Залишити відповідь