Знайомтесь… ФРІ-ТеБе!

Share

Знайомтесь… ФРІ –ТеБе. І воно теперь буде жити з нами!:) Іншими словами, ФРІ-ТеБе- це проект Харківських ФРІшників, який може якщо не змінити\замінити українське телебачення то хоча б доповнити тим, чого на нашу думку йому не вистачає. Тож, на думку харківських ФРІшників, перш за все, в сучасному телевізійному просторі не вистачає патріотичності. А якщо вірити першому випуску  кулінарної ФРІ-ТеБе’шної передачі«Їж українське», не вистачає смачної патріотичності!  В   «Їж українське» кожен глядач може відкрити для себе (чи просто згадати) рецепт приготування вергунів, які, якщо вірити ведучому передачі, Жені Журеру, є давньої та однієї з улюблених страв нашого народу.

А що ще автори «Їж українське» хотіли донести до своїх глядачів можна дізнатися з самого відео

19 грудня ФРІшники разом з камерою, мікрофоном та гарним настроєм вирішили розпитати харківських дітей про свято Святого Миколая. Репортаж Русі Коренчук розкаже і про історію свята, і про найкращі подарунки, і, головне, про те, як добре бути дитиною та знаходити на ранок цього чудового православного свята під подушкою різноманітні презенти та солодощі.

Наступні випуски ФРІ-ТеБе не за горами! А там, диви-но, воно дійсно буквально буде жити з нами! Слідкуйте за YouTube-каналом ФРІ-ТеБе.

Ми також запрошуємо до співпраці всіх-всіх ФРІшників! Ваші ідеї та коментарі надзвичайно потрібні нам!

Якщо маєте думки, чого ще не вистачає національному телебаченню, чи передачу про що ви залюбки подивилися чи  зробили пишіть Голові  ФРІ Євгену Демченку yevdem@gmail.com

Голові медіа-департаменту Харківської ФРІ Світлані Охович ohovich@gmail.com

та Члену Правління Харківської ФРІ Жені Журеру zhurer@gmail.com

Фоловьте ФРІ-ТеБе тут

Залишити відповідь